01 Burda BMW Çekilişi

01 Burda BMW Çekilişi kapsamında BMW otomobil sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe nasıl katılabileceğiniz ve çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylar yazımızda…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Çekiliş kapsamında 29 Eylül 2020 tarihine kadar Adana ilimizde yer alan 01 Burda AVM içerisinde bulunan mağazalardan aynı gün içinde toplamda 150 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; Danışma Noktasına gelerek fiş / fatura / e-arşiv faturalarını onaylatan müşterilere çekilişe üstünde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir. Her 150 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli BMW 520 i Sedan Luxury Line 4K otomobil ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 05.09.2020 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş ile belli olacaktır. Çekilişin sonucu ise 09.09.2020 tarihinde Hürriyet Gazetesi Çukurova GAP eki’nde ve okampanya.com sitesinde açıklanacaktır.

01 Burda BMW Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ve bilgisayar ibrazı zorunlu olmaktadır.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekilişe SEY AVM İnşaat (Esas 01 Burda AVM) çalışanları, AVM bünyesinde bulunan tüm çalışanlar, AVM Lojistik Ticaret çalışanları, Hedef Çekiliş çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ikramiye teslim edilmez.

Daha detaylı bilgi için kampanya danışma noktalarından destek alabilir ve 01burda.com WEB sitesini inceleyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir