14 Burda AVM Toyota Çekiliş Kampanyası

14 Burda AVM Toyota Çekiliş Kampanyası kapsamında 16 Eylül ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Esas 14 Burda AVM içinde bulunan mağazalardan aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; fiş / fatura / e-fatura ile AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarına giden müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir. Kampanya kapsamında her 100 TL’lik alışveriş 1 çekiliş hakkı vermektedir. İşte çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylar… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/14-burda-avm-toyota-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2018 model Toyota Hilux otomobil,

3 talihli ise Mondial 200 AU ATV

olmak üzere toplamda 4 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 10 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 14 Ocak 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

14 Burda AVM Toyota Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e- fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle katılımcıların belgelerini saklamaları kendi sorumluluğundadır.
  • BAV AVM İnşaat, Esas 14 Burda AVM, Hedef Çekiliş ve Omega Data Yazılım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde yer alan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere 14 Burda AVM içerisinde yer alan kampanya danışma noktaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir