14 Burda AVM Toyota Çekiliş Sonucu

14 Burda AVM Toyota Çekiliş Sonucu 10 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenmiştir. 14 Ocak 2020 tarihinde ise çekilişin sonucu yayınlanacaktır. Bu tarihte Posta Gazetesi ve sitemizi (okampanya.com) ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. Aynı gün içinde sitemize sizleri bekliyor olacağız. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Toyota Hilux Kazanan Asil Talihli

Özgür Sezer / 86044

Mondial 200 AU ATV Kazanan Asil Talihliler

1 – Ayşe Diler / 16573
2 – Meliha Gündoğdu / 138074
3 – Hasan Ertunç Gölşin / 79041

Toyota Hilux Kazanan Yedek Talihli

Selda Dedeoğlu / 140604

Mondial 200 AU ATV Kazanan Yedek Talihliler

1 – Kadir Sancar / 61856
2 – Ayfer Eser / 35747
3 – Güngör Arslan / 87681

14 Burda AVM Toyota Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar neydi ki?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e- fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle katılımcıların belgelerini saklamaları kendi sorumluluğundadır.

BAV AVM İnşaat, Esas 14 Burda AVM, Hedef Çekiliş ve Omega Data Yazılım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde yer alan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere 14 Burda AVM içerisinde yer alan kampanya danışma noktaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir