17 Burda AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu

17 Burda AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu 29 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık yapılmış olan çekiliş ile belirlendi ve çekilişin sonuçları ise 3 Mart 2020 tarihinde Birgün Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. İşte çekiliş sonucu ve detaylar yazımızda…

Mini Cooper Kazanan Asil Talihli

Necmiye Güler / Kupon No: 66000

Mini Cooper Kazanan Yedek Talihli

Burcu Güçlü / Kupon No: 00698

17 Burda AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.

ÇAV AVM İşnaat, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları, Esas 17 Burda AVM içindeki mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktasından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir