39 Burda AVM Peugeot 2008 Çekilişi

39 Burda AVM Peugeot 2008 Çekilişi kapsamında otomobil sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılabilmek için 31 Mart 2021 tarihine kadar Kırklareli ilinde bulunan 39 Burda AVM mağazalarından aynı gün içerisinde toplam 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; kampanya danışma noktasına gelen ve fiş/fatura/e-arşiv faturalarını onaylatan müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tariih, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir. Unutmadan söyleyelim; her 100 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı vermektedir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Peugeot 2008 otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 10 Nisan 2021 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecek olup; çekilişin resmi sonucu ise 13 Nisan 2021 tarihinde Posta Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

39 Burda AVM Peugeot 2008 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle aldığınız belgeleri saklamanızı öneririz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere 39 Burda AVM sitesi üzerinden ve 39 Burda AVM Kampanya Danışma noktaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir