istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

41 Burda AVM Kadınlar Günü Kampanyası

41 Burda AVM Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 2 ile 8 Mart 2019 tarihleri arasında aynı gün içerisinde tek seferde yapılacak olan 250 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan kişilere kişisel bakım, kozmetik, kadın giyim, iç giyim ve aksesuar mağazaları için geçerli 50 TL yüklü Troy kart kazanacaktır.

250 TL ve üzeri alışveriş yaptıktan sonra; AVM içerisinde yer alan danışma noktasına başvuru yapıp; fiş fatura ibrazı yaparak 50 TL yüklü kartı alabilirsiniz. AVM içerisindeki danışma noktası üzerinden fiş fatura ibrazı gerçekleştirilirken; katılım formunu, telefon numaralarını ve istenilen diğer bilgilerin eksiksiz olarak doldurulması önemlidir. Eğer eksik ya da hatalı bilgi var ise; kazanılan hediye 50 TL geçerliliğini yitirebilir.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, kampanya süresince her ziyaretçi bir kez kampanyadan yararlanabilir. Kampanyaya 41 Burda AVM mağaza çalışanları, yönetimi, taşerön çalışanlar katılamaz. Katılmış olsalar bile; ikramiyeleri verilmez. Kampanya stoklarla sınırlıdır, eğer stoklar tükendi ise; hediye kazanmış olsanız dahi alamayabilirsiniz.

41 Burda AVM Kadınlar Günü Kampanyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere 41 Burda AVM’nin resmi sitesi üzerinden ya da danışma noktalarından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir