67 Burda AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

67 Burda AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Ekim 2019 ile 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Zonguldak ilimizde bulunan 67 Burda AVM içinde yer alan tüm mağaza ve standlar üzerinden aynı gün içinde toplamda 150 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarına gidip fiş / fatura ibraz ederek, kampanya sistemine üye olan müşteriler çekilişe katılabilir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/67-burda-avm-mini-cooper-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2019 model Mini Cooper 5 Kapı otomobil kazanacaktır. (189.296,00 TL değerinde)

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 14 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 19 Mart 2020 tarihinde Yeni Şafak Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

67 Burda AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunlu olmaktadır.
  • ZAV AVM İnşaat, Esas 67 Burda AVM, Hedef Çekiliş çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde yer alan KDV ve ÖTV vergileri hariç diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Kampanya Danışma Noktası üzerinden ya da 67 Burda AVM’nin resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir