67 Burda AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu

67 Burda AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu 14 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık yapılan çekiliş ile belirlenmiştir. Çekilişe dair resmi sonuçlar ise 19 Mart 2020 tarihli Yeni Şafak Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Mini Cooper Kazanan Asil Talihli

,Deniz Seçmen / Kupon No: 139231

Mini Cooper Kazanan Yedek Talihli

Mustafa Uzun / Kupon No: 095950

67 Burda AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar?
  • Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunlu olmaktadır.
  • ZAV AVM İnşaat, Esas 67 Burda AVM, Hedef Çekiliş çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde yer alan KDV ve ÖTV vergileri hariç diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Kampanya Danışma Noktası üzerinden ya da 67 Burda AVM’nin resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir