A Plus AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu

A Plus AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu 22 Şubat tarihinde yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekiliş sonuçları da 24 Şubat tarihinde Akşam Gazetesi ve sitemizde yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Mini Cooper Country Man Kazanan Asil Talihli

Fatma Gadzehaeva / Kupon No: / 02756

Mini Cooper Country Man Kazanan Yedek Talihli

Akın Akaltın / Kupon No: 00875

A Plus AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu kapsamında detaylardan söz eder misiniz?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.

Asil talihliler 10 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 25 Mart 2020 tarihine kadar kimlik, alışveriş belgesi, bilgisayar çıktısı ile birlikte Ataköy AVM’ye başvurması gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.

Ataköy AVM Yaşam ve Alışveriş Merkezi, A Plus AVM bünyesinde olan mağaza personelleri, Genser Güvenlik, Kattenbeck Tem, Delta Proje ortak ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktasından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir