istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

A Plus AVM Mini Cooper Çekilişi

A Plus AVM Mini Cooper Çekilişi kapsamında 16 Şubat 2020 tarihine kadar A Plus AVM içinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 200 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp, fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile birlikte kampanya danışma noktasına gidip ve belgeleri ibraz eden kişiler çekilişe katılabilir. Ardından katılımcıya; üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, telefon, adres gibi kişisel bilgilerin yer aldığı ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Her 200 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı vermektedir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/a-plus-avm-mini-cooper-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Mini Cooper Country Man 1.5 Benzinli otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 22 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 24 Şubat 2020 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

A Plus AVM Mini Cooper Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.
  • Asil talihliler 10 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 25 Mart 2020 tarihine kadar kimlik, alışveriş belgesi, bilgisayar çıktısı ile birlikte Ataköy AVM’ye başvurması gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Ataköy AVM Yaşam ve Alışveriş Merkezi, A Plus AVM bünyesinde olan mağaza personelleri, Genser Güvenlik, Kattenbeck Tem, Delta Proje ortak ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktasından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir