A101 Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi Kampanyası

A101 Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi Kampanyası kapsamında 22 Ağustos ile 31 Ekim 2019 tarihleri arasında A101 mağazalarından kampanyalı siyah renk kapaklı 1,5 litre Pepsi MAX ürününden satın alarak çekilişe katılabilirsiniz. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/a101-pepsi-uefa-sampiyonlar-ligi-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır…

Çekilişe nasıl katılabilirim? 

Kampanya tarihleri arasında A101 mağazalarından kampanyalı siyah renk kapaklı 1,5 litre Pepsi MAX ürününden satın aldıktan sonra; ürünün kapağı altında bulunan şifreyi pepsi.com.tr sitesi üzerinde ad, soyad, telefon numarası, e-posta adresi, ev adresiniz ve promosyon şifresi ile birlikte eksiksiz olarak girerek bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Çekiliş sadece A101 marketinden alınan ilgili ürünler için geçerli olmaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

12 şanslı talihli UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Seyahati kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 6 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 8 Kasım 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

A101 Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 
  • İkramiye tesliminde şifreli kapak ibrazı zorunludur. O nedenle çekilişe katıldığınız tüm kapakların saklanması sizin sorumluluğunuzda olmaktadır.
  • 23 Kasım 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ve 8 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihliler ikramiye kazanamaz.
  • Pepsi Cola ve grup şirketleri çalışanları, Roketworks ve Mucize Tanıtım çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamazlar. Çekilişe katılmış ve ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içerisinde yer alan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Pepsi’nin WEB Sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir