Ada AVM Suzuki Vitara Çekiliş Kampanyası

Ada AVM Suzuki Vitara Çekiliş Kampanyası kapsamında 23 Mart ile 23 Haziran 2019 tarihleri arasında aynı gün içinde 100 TL ve katları tutarında alışveriş alışveriş yapıp, fiş ya da faturaları AVM içerisinde bulunan kampanya katılım noktalarına müracaat ederek çekilişe katılım sağlanabilir. 100 TL’lik her alışveriş 1 çekiliş hakkı verir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/ada-avm-suzuki-vitara-cekilis-sonuclari/ linki üzerinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda bir şanslı talihli 2018 model Suzuki Vitara 4*4 otomobil kazanacaktır. Aracın değeri 137.100 TL’dir.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 28 Haziran 2019 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 3 Temmuz 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Ada AVM Suzuki Vitara Çekiliş Kampanyası ile ilgili olarak diğer detaylar nelerdir? 

18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Katılıp, ödül kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez. KDV ve ÖTV hariç diğer tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya hakkında diğer detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Ada AVM’nin resmi WEB sitesine yönlendirme yapılmaktadır. Ayrıca kampanya hakkında aklınızdaki soruları AVM içerisinde bulunan kmpanya danışma noktalarına da iletebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir