Afium AVM Opel Corsa Çekiliş Kampanyası

Afium AVM Opel Corsa Çekiliş Kampanyası kapsamında 31 Mart 2020 tarihine kadar Afyonkarahisar’da bulunan Afium Outlet AVM içinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; danışma noktasına giden ve fiş / fatura / e-arşiv faturalarını onaylatan kişilere üzerinde çekilişe katılım numarası; isim, soy isim, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir. Çekiliş sonucu ile ilgili detaylar https://okampanya.com/afium-avm-opel-corsa-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 şanslı talihli 2019 model Opel Corsa 5DR 120EDT 1.4 90HP araba,

3 talihli iPhone 11 64GB Black kazanacaktır.

Toplamda 6 talihli ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 4 Nisan 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 8 Nisan 2020 tarihinde Milliyet Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Afium AVM Opel Corsa Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura ve bilgisayar çıktısı zorunlu olmaktadır.
  • Asil talihlilerin son başvuru tarihi 23 Nisan 2020’dir. Yedek talihlilerin son başvuru tarihi ise 8 Mayıs 2020 olmaktadır. İkramiyelerin son teslim tarihi ise 15 Mayıs 2020’dir.
  • Afium Outlet yönetiminde çalışan bordrolu ve outsource personeli, Afium Outlette bulunan mağaza ve stant sahipleri, ortak ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Afium Outlet sitesi üzerinden ve Afium Outlet içinde bulunan kampanya danışma noktasından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir