Afium AVM Opel Corsa Çekiliş Sonucu

Afium AVM Opel Corsa Çekiliş Sonucu planlanan takvim doğrultusunda 4 Nisan 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecek ve 8 Nisan 2020 tarihinde Milliyet Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktı. Fakat Corona Virüs nedeni ile çekilişin yapılması bir ileri tarihe ertelendi. Çekiliş gerçekleştirildiğinde talihlilerin isimleri sitemizde bu sayfa içerisinde yer alacaktır.

Opel Corsa 5DR Otomobil Kazanan Asil Talihliler

Çekiliş sonucu bekleniyor…

iPhone 11 64 GB Akıllı Telefon Kazanan Asil Talihliler 

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Opel Corsa 5DR Otomobil Kazanan Yedek Talihliler

Çekiliş sonucu bekleniyor…

iPhone 11 64 GB Akıllı Telefon Kazanan Yedek Talihliler 

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Afium AVM Opel Corsa Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura ve bilgisayar çıktısı zorunlu olmaktadır.
  • Afium Outlet yönetiminde çalışan bordrolu ve outsource personeli, Afium Outlette bulunan mağaza ve stant sahipleri, ortak ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Afium Outlet sitesi üzerinden ve Afium Outlet içinde bulunan kampanya danışma noktasından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir