AHL Park AVM Audi Çekiliş Sonucu 2019

AHL Park AVM Audi Çekiliş Sonucu 24 Ağustos 2019 tarihinde noter huzurunda, halka açık yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişin resmi sonucu ise 28 Ağustos 2019 tarihinde açıklanacak. İşte çekilişin sonucu ve diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Çekiliş sonucu resmi olarak nerede açıklanacak?

Çekiliş sonucunda kazanan talihliler 28 Ağustos 2019 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Audi Q2 Kazanan Asil Talihli

Emine Kuyma

Sony Led TV Kazanan Asil Talihli

Leyla Elsüer

Samsung Q7 Edge Kazanan Asil Talihli

Mesut Karaarslan

HP Laptop Kazanan Asil Talihli

Kubilay Mert

Jonze Hoverboard Kazanan Asil Talihli

Öznur Amir

Samsung Tablet Kazanan Asil Talihli

Ferit Eliaçık

AHL Park AVM Audi Çekiliş Sonucu başlıklı yazımızı okudunuz. AHL Park AVM’nin sunduğu bu çekiliş ile ilgili tüm detaylara AVM’nin resmi sitesi üzerinden ve AVM içerisinde yer alan kampanya danışma noktalarından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir