Ahl Park Volkswagen T-Roc Çekilişi

Ahl Park Volkswagen T-Roc Çekilişi kapsamında Volkswagen Troc Otomobil, LG Smart TV, Lenovo Notebook ya da diğer hediyelerden birini kazanma şansınız var. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde. Herkese bol şanslar.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

20 Eylül 2020 tarihine kadar Çorum ilinde bulunan AHL Park AVM içerisinde yer alan mağazalardan kampanya tarihleri arasında toplamda 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; danışma noktasına gidip fiş / fatura / e-fatura arşiv faturalarını onaylatan müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası da bulunan ad, soyad, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Her 75 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Volkswagen Troc Otomobil,
2 talihli LG Smart TV,
2 talihli Lenovo Notebook,
2 talihli Samsung Galaxy A70 Akıllı Telefon,
2 talihli Samsung Tablet,
2 talihli Huawei Watch GT Sport Akıllı Saat

olmak üzere toplamda 11 talihli ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 26 Eylül 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 30 Eylül 2020 tarihinde Posta Gazetesi Taşra Ekinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Ahl Park Volkswagen T-Roc Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır.

Kampanya tarihleri arasında yapılan alışverişlerini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş hakkı iptal edilir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AHL Park AVM içindeki kampanya danışma noktaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir