Akbank Direkt Samsung Note 9 Çekiliş Kampanyası

Akbank Direkt Samsung Note 9 Çekiliş Kampanyası kapsamında 15 Eylül ile 15 Ekim 2018 tarihleri arasında Akbank Direkt uygulamasına giriş yapıp, uygulamadan da “Kampanyalar” bölümü üzerinden çekilişe katılabilirsiniz. Çekiliş sonuçları açıklandı, öğrenmek için: https://okampanya.com/akbank-direkt-samsung-note-9-cekilis-sonuclari/

Katılımınızı takiben SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Akbank Direkt uygulaması üzerinden 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Ayrıca 1 çekiliş hakkı daha kazanabilirsiniz. Bu hakkı da Axess mobilden kazanabiliyorsunuz. Bu şekilde şansınızı ikiye katlayacaksınız.

Çekiliş ne zaman yapılacak? Çekiliş 25 Ekim 2018 tarihinde, saat 13:00’de Akbank Genel Müdürlük Toplantı Salonun’da noter huzurunda halka açık yapılacaktır. Toplantı salonunun adresi: Sabancı Center, Akbank Genel Müdürlük, Levent Mh. Büyükdere Cad. No:1 Levent/Beşiktaş – İstanbul şeklindedir.

Çekiliş sonucunda toplam 5 adet Samsung Galaxy Note 9 telefonu dağıtılacaktır. (Hat ve kart hariçtir, cihaz 128GB’dır.) Çekiliş 31 Ekim 2018 tarihinde Akşam gazetesinde ve okampanya.com adresinde ilan edilecektir. Sitemizi takip etmeyi unutmayın. Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıdadır;

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz, 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve ödül kazanmaya hak kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanan kişilere posta yolu ile tebliğ yapılacaktır. Eğer kazanan kişilerin adresi bilinmiyor ya da yetersiz ise gazetede açıklanan sonuçlar tebliğ için yeterlidir. KDV ve ÖTV haricinde bulunan diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir