istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Akbank Samsung Galaxy Note 9 Çekiliş Kampanyası

Akbank Samsung Galaxy Note 9 Çekiliş Kampanyası kapsamında 26 Kasım 2018 ile 15 Ocak 2019 tarihleri arasında Akbank Direkt mobil uygulamasına ya da Axess Mobil‘e giriş yaptıktan sonra uygulama içinden “Kampanyalar” bölümüne gelerek; “Akbank Direkt Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası” başlığı üzerinden içeriğe ulaşıp, çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. Akbank Direkt mobil uygulaması 1 adet, Axess Mobil uygulaması 1 adet olmak üzere maksimum 2 adet çekiliş hakkınız olabilir. Çekiliş sonuçları https://okampanya.com/akbank-samsung-galaxy-note-9-cekilis-sonuclari/ linki üzerinden yayınlanacaktır. 

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli Samsung Galaxy Note 9 128 GB telefon (hat ve kart hariçtir.)

20 şanslı talihli ise 2500 TL’lik Teknosa Hediye Kartı kazanacaktır.

Toplamda 30 şanslı kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 24 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise; 30 Ocak 2019 tarihinde Akşam Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekiliş 30 Ocak 2019 tarihinde açıklandıktan sonra posta ile talihlilere tebligat yapılacaktır. Talihlilerin başvuru tarihlerini takip etmeleri kendi sorumluluğundadır. Akbank sitesi üzerinde bu konuda bir bilgiye yer vermemiştir.

İkramiyeler içinde yer alan ürün ve hizmetlerin KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer cevabını bulamadığınız farklı sorularınız var ise; çekilişi düzenleyen firma ile iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir