Akbank SGK Emekli Maaş Ödeme Kampanyası

Akbank SGK Emekli Maaş Ödeme Kampanyası kapsamında emekli maaşını Akbank’tan alan müşteriler maaş yatmadan 2 gün önce hesaptan para çekme imkanı sağlamaktadır. Kampanyaya dair detaylar aşağıda yer alıyor…

Kampanyadan kimler yararlanabilir? 

SGK emekli maaşını Akbank’tan alan ve emekli maaş hesabında artı para kredisi limiti tanımlı olan müşteriler yararlanabilir.

Kampanyanın içeriği nedir?

Emekli maaşını Akbank’tan alan SGK emeklileri maaş tarihinden 2 gün önce ile maaş ödeme günü arasında mevcut artı para kredisi limitlerini %0 faiz ile kullanabilecektir. Diğer zamanlarda kullanılan artı para kredisi kapsamında Akbank’ın güncel faiz oranı uygulanacaktır.

Ne kadar para çekebilirim?

Çekebileceğiniz tutar artı para limitiniz ile sınırlı olmaktadır. Bu limit de Akbank tarafından belirlenmektedir.

Akbank SGK Emekli Maaş Ödeme Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 

Maaş gününden önceki 2 gün içinde emekli maaşını Akbank’a taşıyan müşteriler ve emekli maaş hesabına artı para limiti tanımlanan müşteriler ile ilk kez maaş ödemesi alacak olan emekli müşteriler bir sonraki aydan itibaren kampanyadan yararlanmaya başlayabilecektir. Akbank kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Akbank’ın resmi sitesinden ya da Akbank müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. www.okampanya.com sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir