Algida Bayram Hediyesi Çekilişi

Algida Bayram Hediyesi Çekilişi kapsamında mixer, elektrikli dik süpürge, derin dondurucu ya da hediye çeki gibi ödüllerden birini siz kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Kampanya kapsamında 31 Ağustos 2020 tarihine kadar yurt genelinde satış noktalarından promosyonlu Carte d’Or ve Algida Maraş Usulü (Carte d’Or 925 ml kutu,Classic Bal Badem Karamel Kaymak, Classic Çikolata Tutkunlarına, Classic Antep Fıstık, Bitter Çikolatalı Kaymaklı, Clasic Çikolata Parçalı Kaymak Vişne Bitter Çikolata, Classic Vegan, Classic Kaymaklı, Classic Light, Classic Yaz Rüyası, Carte d’Or 850 ml kutu; Selection Toblerone, Selection Karaorman Pastası, Selection Çikolata Karnavalı, Seletion Krem Karamel, Selection Meyve Şöleni, Selection Karamel – Kurabiye, Algida Maraş Uslü: 500 ml kutu; Sade, Sade & Çikolatalı, Sade & Antep Fıstıklı, Çifte Dövme, Sütü Bol, Mandıra, Algida Maraş Usulü 475 ml; Sade, Çikolatalı & Bademli Karamel ürünlerinin şifreleri için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.) ürünlerini satın aldıklarında ürün ambalajı içerisinde yer alan kampanyaya katılım şifresini algidacekilis.com adresine sizden istenen bilgiler ile girerek çekilişe katılım sağlayabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

20 Kişiye Kitchenaid 4,8 L mixer,
20 Kişiye Philips FC6823/01 kodlu SpeedPro Max Şarjlı Kablosuz Elektrikli Dik Süpürge,
20 Kişiye Robot Roomba 605-Ev temizleme böceği,
25 Kişiye Uğur derin dondurucu UED 5170 DTK A++,
200 Kişiye Philips hediye çeki
215 Kişiye Paşabahçe Gift Card hediye edilecektir.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 9 Eylül 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 15 Eylül 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır.

Algida Bayram Hediyesi Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde ikramiye kazanan okunabilir şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunludur.

İkramiye kazanan asil talihliler 30 Eylül 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 15 Ekim 2020 tarihine kadar kimlikleri, ikramiye kazandıkları şifrenin bılunduğu ürün ambalajı ve iletişim bilgileri ile birlikte info@umutcekilis.com adresine mail gönderebilir ya da Umut Çekiliş firmasına ilgili belgeler ile şahsen başvuruda bulunabilir. İlgili tarihlere kadar başvuruda bulunmayan talihliler ödül kazanamaz.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

İkramiyenin son teslim tarihi 31 Aralık 2020’dir.

Uniliver, Narkoz İletişim Hizmetleri ve Umut Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Diğer detaylı bilgilere Uniliver Tüketici Hattı 444 25 19 ya da algidacekilis.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kaspersky

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir