Algida BMW Çekiliş Kampanyası 2020

Algida BMW Çekiliş Kampanyası kapsamında 31 Ocak 2020 tarihine kadar yurt genelinde satış noktalarından promosyonlu Carte d’Or ve Algida Maraş Usulü ürünlerinden (promosyonlu ürünler yazının en altındadır.) ürünlerinden satın alıp, ürünün ambalajında bulunan katılım şifresini, isim, soyisim ve adres ve sizden istenen diğer bilgileriniz ile birlikte algidacekilis.com sitesine giriş yaparak çekilişe katılabilirsiniz. Çekiliş sonucuna https://okampanya.com/algida-bmw-cekilis-sonucu-2020/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 şanslı talihli 2019 model BMW 216d Active Tourer Luxury Line otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 7 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 13 Şubat 2020 tarihinde Sabah Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Çekiliş için promosyonlu ürünler nelerdir?

Classic Meyveli Yoğurtlu, Classic Bal Badem Karamel Kaymak, Carte d’Or 925 ml kutu, Classic Çikolata Tutkunlarına, Classic Antep Fıstık, Bitter Çikolatalı Kaymaklı, Classic Çikolata Parçalı Kaymak, Vişne Bitter Çikolata, Classic Limon Karadut Vanilya, Classic Kaymaklı, Classic Light, Classic Yaz Rüyası, Carte d’Or 850 ml kutu, Selection Toblerone, Selection Karaorman Pastası, Selection Tiramisu, Selection Çikolata Karnavalı, Selection Krem Karamel, Selection Meyve Şöleni, Algida Maraş Usulü 500 ml kutu: 500 ml kutu, Sade, Sade & Çikolatalı, Sade & Antep Fıstıklı, Yöresinden Çilek, Çifte Dövülmüş Sade ürünlerinden herhangi birisinin şifreleri ile 1 adet çekiliş hakkı vermektedir.

Algida BMW Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde ikramiye kazanmış olan okunabilir şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu ambalajın korunması katılımcının sorumluluğundadır.
  • Asil talihlilerin 28 Şubat 2020 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 14 Mart 2020 tarihine kadar kimlikleri ve ikramiye kazanılan şifreli ambalaj ve iletişim bilgileri ile birlikte info@umutcekilis.com adresine mail göndermeleri ya da Umut Çekiliş firmasına belgeler ile şahsen başvuruda bulunmaları gerekli olmaktadır. Talihliler ilgili tarihleri kaçırması durumunda ikramiye kazanamaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Unilever, Narkoz İletişim, Umut Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ikramiye verilmez.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Algidacekilis.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. İlgili sitede aradığınız soruların yanıtları yok ise Algida firmasına ya da Umut Çekilişe sorularınızı iletebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir