Algida BMW Çekiliş Sonucu 2020

Algida BMW Çekiliş Sonucu 7 Şubat 2020 tarihli halka açık yapılan noter huzurundaki çekiliş ile belirlenmiştir. Çekilişin resmi sonuçları ise 13 Şubat 2020 tarihindeki Sabah Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. İlgili tarihte sitemize giriş yaparak çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

BMW 216d Active Tourer Luxury Line Kazanan Asil Talihliler

1 – İsmail Akçam / İstanbul
2 – Sema Öztürk / Zonguldak

BMW 216d Active Tourer Luxury Line Kazanan Yedek Talihliler 

1 – Sevtap Selda Ay / İstanbul
2 – Fatma Kalaycı / Afyonkarahisar

Algida BMW Çekiliş Sonucu 2020 kapsamındaki diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde ikramiye kazanmış olan okunabilir şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu ambalajın korunması katılımcının sorumluluğundadır.

Asil talihlilerin 28 Şubat 2020 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 14 Mart 2020 tarihine kadar kimlikleri ve ikramiye kazanılan şifreli ambalaj ve iletişim bilgileri ile birlikte info@umutcekilis.com adresine mail göndermeleri ya da Umut Çekiliş firmasına belgeler ile şahsen başvuruda bulunmaları gerekli olmaktadır. Talihliler ilgili tarihleri kaçırması durumunda ikramiye kazanamaz.

KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Unilever, Narkoz İletişim, Umut Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ikramiye verilmez.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Algidacekilis.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. İlgili sitede aradığınız soruların yanıtları yok ise Algida firmasına ya da Umut Çekilişe sorularınızı iletebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir