Algida iPhone 11 Çekilişi 2020

Algida iPhone 11 Çekilişi 2020 kapsamında 1 Mayıs 2020 ile 30 Eylül 2020 tarihleri arasında ülkemiz sınırlarında bulunan satış noktalarından alacağınız promosyonlu ürünlerin içerisinde yer alan katılım şifresini, isim, soy isim, telefon numarası ve adres bilgileri ile birlikte classhareket.com/form üstündeki forma giriş yaparak çekilişe katılabilirsiniz. Kampanyaya dahil promosyonlu ürünler ve tüm detaylar aşağıda yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Promosyonlu Algida Classics Kakao 65 ml,  Vanilya 65 ml, Antep Fıstıklı 65 ml, Orman Meyveli 65 ml ürünlerinden satın alıp classhareket.com/form linkinde yer alan forma dondurma çubuğunun içindeki şifre ile birlikte, isim, soy isim, telefon numarası ve adres bilgileri ile birlikte giriş yaparak çekiliş hakkına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda SMS yolu ile de çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. Bu şekilde SMS ücretlendirmesi olacaktır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda toplam 40 kişi ödül kazanacaktır. İşte dağıtılacak ödül miktarına ilişkin detaylar…

10 şanslı talihli iPhone 11 64 GB Akıllı Cep Telefonu,
10 şanslı talihli Monster Laptop Abra Oyun Bilgisayarı,
10 şanslı talihli Xiaomi Mijia M365 Elektrikli Scooter,
10 şanslı talihli Sony Playstation 4 Pro 1 TB Oyun Konsolu kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 9 Ekim 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 15 Ekim 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Algida iPhone 11 Çekilişi 2020 kapsamında detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde okunabilir şifreli ürün çubuğu ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle şifresini gönderdiğiniz her ürünün çubuğunu saklamanızı öneririz.

Asil talihliler en geç 30 Ekim 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 14 Kasım 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi, ikramiye kazanılan okunabilir ürün çubuğu ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermesi gereklidir. Ya da şahsen U2 Tanıtım firmasına belgeler ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Unilever Sanayi, U2 Tanıtım Promosyon ve Narkoz İletişim çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödül teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır. Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere Classhareket.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir