Algida Volvo S60 Çekiliş Kampanyası

Algida Volvo S60 Çekiliş Kampanyası sonuçları açıklandı. Çekiliş sonuçlarını öğrenmek için https://okampanya.com/algida-volvo-s60-cekilis-sonuclari/ linkini kullanabilirsiniz. Çekiliş ile ilgili olarak tüm detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kampanyaya Algida Carte D’or ve Algida Maraş Usulü ürünlerindeki şifreyi ücretsiz olarak algidacekilis.com adresinden ya da ad, soyad ve adres bilgileriniz ile birlikte 3224’e SMS göndererek katılım sağlayabilirsiniz. Her şifre ile 1 adet çekilliş hakkı kazanabilirsiniz. Kampanyaya dahil olan Algida ve Carte D’or ürünlerini buradan ulaşabilirsiniz. Kampanyanın detayları aşağıdaki gibidir;

En geç 25 Aralık 2018 tarihine, saat 23:59’a çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. Çekiliş 31 Aralık 2018 tarihinde, saat 10:00’da gerçekleşecektir. Noter huzurunda ve isteyen herkesin katılabileceği bir çekilişitir. Çekiliş sonucunda tam 6 talihliye Volvo S60 Advance 2018 model otomobil ikramiyesi verilecekitr. Otomobilin adet fiyatı 205.293,00 TL’dir.

Çekiliş sonuçları 05 Ocak 2019 tarihinde Sabah Gazetesi Cumartesi Eki’nden ve okampanya.com üzerinden açıklanacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Katılımcıların ikramiye kazanması halinde adres bilgileri eksik ya da hatalı ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. İkramiye kazanan asil talihlilerin 20 Ocak 2019 tarihine kadar yedek talihlilerin ise 4 Şubat 2019 tarihine kadar kimlikleri ve ikramiye kazandıkları şifrenin bulunduğu ürün ambalajı ve iletişim bilgileri ile birlikte info@umutcekilis.com mail adresine ya da Umut Çekiliş’e başvurmaları gereklidir. Buradan da anlayacağınız gibi şifresini girdiğiniz ürünün ibrazı zorunludur, bunları saklamanız gereklidir. Aksi halde talihli de olsanız ibraz yapamadığınız durumlarda hakkınızı kaybedersiniz.

İkramiyelerin son teslim tarihi 15 Şubat 2019’dur. Çekilişi düzenleyen firmalarda çalışanlar ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamazlar, katılsalar ve kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmeyecektir. KDV ve ÖTV hariç diğer vergi ücretleri talihliye aittir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. İlgili sayfada bulunan Katılım Koşulları ve Sıkça Sorulan Sorular bölümü size yardımcı olacaktır. Eğer yaşadığınız bir problem ya da öğrenmek istediğiniz bir durum var ise de ilgili firma ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Algida Volvo S60 Çekiliş Kampanyası” için 2 yorum

 • Ekim 2, 2018 tarihinde, saat 5:23 pm
  Permalink

  Hem dondurma yalayah hem de araba sahibi olak ne güzel dünya hahahahahah:) buradan sivasa selam olsun

  Yanıtla
 • Haziran 24, 2019 tarihinde, saat 8:26 pm
  Permalink

  Kazanmak.istiyoruz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir