Ali Pehlivanoğlu Afyon Seyahati Çekiliş Kampanyası

Ali Pehlivanoğlu Afyon Seyahati Çekiliş Kampanyası kapsamında 31 Ocak 2020 tarihine kadar İzmir, Aydın, Balıkesir, Manisa, Muğla il ve ilçelerinde bulunan 61 adet Ali Pehlivanoğlu marketlerinden tek seferde 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; fiş / fatura ibrazına karşılık kasalardan verilecek olan POS slipi üzerinde hak edilen çekiliş hakkı içeren şifreyi; isim, soy isim, adres, fiş / fatura numarası ve tarih ile birlikte internet sayfasına giriş yapan kişilere hak ettiği kadar çekiliş hakkı verilecektir. (Her 50 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı vermektedir.) Çekiliş sonucu https://okampanya.com/ali-pehlivanoglu-afyon-seyahati-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

21 talihli çift kişilik Afyon Seyahati (5 gece 6 gün NG Afyon Welness & Convention Hotels tesislerinde tam pansiyon) kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 13 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 15 Şubat 2020 tarihinde Yeni Asır Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Ali Pehlivanoğlu Afyon Seyahati Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde POS cihazından alacağınız şifreli slip ve fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • 1 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ile 16 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihliler ödül kazanamaz.
  • 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Ali Pehlivanoğlu Marketin sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir