Allianz Sigorta iPhone 11 Çekiliş Sonucu

Allianz Sigorta iPhone 11 Çekiliş Sonucu 10 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişin resmi sonucu ise 12 Şubat 2020 tarihinde BirGün Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizden çekiliş sonucuna ulaşabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detayları…

iPhone 11 Pro MAX SG 64GB Kazanan Asil Talihliler 

1 – Kaan Ertan
2 – Mehmet Ali Şimşek
3 – Sedat Köksaldi

iPhone 11 Pro MAX SG 64GB Kazanan Yedek Talihliler

1 – Kemal Erkut
2 – Mehmet Karakoç
3 – Kübra Irten

Allianz Sigorta iPhone 11 Çekiliş Sonucu dahilinde diğer detaylar nelerdir?

Kampanya tarihleri arasında yani; 31 Ocak 2020 tarihine kadar poliçesinin iptalini gerçekleştiren Allianz müşterilerinin çekiliş hakkı iptal edilecektir.

Ayrıca tüm katılım işlemleri kapsamında; isim, soy isim bilgilerinden birinin eksik olması durumunda da çekiliş hakkı verilmez.

Asil talihliler 27 Şubat 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 13 Mart 2020 tarihine kadar başvuruda bulunmaz ise ikramiyeler teslim edilmez.

18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgiler için; Allianz Sigorta firmasının sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için ise firmanın müşteri hizmetlerinden destek isteyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir