Allianz Sigorta iPhone 11 Çekilişi

Allianz Sigorta iPhone 11 Çekilişi kapsamında 31 Ocak 2020 tarihine kadar Allianz’ım mobil uygulaması üzerinden; sisteme tanımlı durumda bulunan cep telefonu numarası ile birlikte uygulamaya kayıt işlemini gerçekleştiren Alliazn müşterileri bir adet çekiliş hakkı kazanacaktır. İşte çekilişe dair diğer detaylar… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/allianz-sigorta-iphone-11-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 şanslı talihli iPhone 11 Pro MAX SG 64GB akıllı telefon ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 10 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 12 Şubat 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Allianz Sigorta iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Kampanya tarihleri arasında yani; 31 Ocak 2020 tarihine kadar poliçesinin iptalini gerçekleştiren Allianz müşterilerinin çekiliş hakkı iptal edilecektir.
  • Ayrıca tüm katılım işlemleri kapsamında; isim, soy isim bilgilerinden birinin eksik olması durumunda da çekiliş hakkı verilmez.
  • Asil talihliler 27 Şubat 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 13 Mart 2020 tarihine kadar başvuruda bulunmaz ise ikramiyeler teslim edilmez.
  • 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgiler için; Allianz Sigorta firmasının sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için ise firmanın müşteri hizmetlerinden destek isteyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

microsoft project 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir