Allianz’ım Mobil Uygulaması Samsung Galaxy Note 9 Çekilişi

Allianz’ım Mobil Uygulaması Samsung Galaxy Note 9 Çekilişi kapsamında 19 Kasım ile 30 Aralık 2018 tarihleri arasında Allianz müşterileri ek bir poliçe alımı gerçekleştirmeden; Allianz’ım Mobil uygulamasına giriş yaparak çekilişe katılmaya hak kazanabilecektir! Çekiliş süresince Pazartesi’den Pazar’a Allianz’ım uygulamasına en az 1 kez şifre ile giriş yaparak kampanyaya katılabilecektir. Yani maksimum 6 adet çekiliş hakkınız olabilir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli Samsung Galaxy Note 9 telefonu kazanacaktır. (Hat ve kart hariçtir.)

5 şanslı talihli Samsung 55 inç Curved UHD TV kazanacaktır.

Toplamda 10 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş firma tarafından 7 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonucu ise 9 Ocak 2019 tarihinde Birgün Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takipte kalarak sonuçları öğrenebilirsiniz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Çekilişe 18 yaşından küçükler ve Allianz Sigorta personelleri katılamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazanmış olsalar bile ikramiyeleri teslim edilmez. 24 Ocak 2019 tarihine kadar başvurmayan asil talihliler, 8 Şubat 2019 tarihine kadar başvurmayan yedek talihlilere ikramiyeleri teslim edilmez. Dolayısı ile talihlilerin bu tarihlere dikkat etmesi çok önemlidir.

Diğer detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer cevabını bulamadığınız farklı sorularınız var ise; çekilişi düzenleyen firma ile iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz. Bu şekilde aklınızda bir soru işareti kalmayacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir