AnkaMall AVM Toyota Çekiliş Kampanyası

AnkaMall AVM Toyota Çekiliş Kampanyası kapsamında 10 Ekim 2018 ile 01 Mart 2019 tarihi arasında AnkaMall AVM’den yapacağınız 250 TL ve katları alışverişleriniz için 1 adet çekiliş hakkınız olacaktır. Çekiliş hakkınız olabilmesi için yaptığınız alışverişin ibrazını AVM’nin danışmasına giderek fiş ya da faturası ile birlikte ibraz etmeniz gerekmektedir. Çekilişi sonuçları için https://okampanya.com/ankamall-avm-toyota-cekilis-sonuclari/

Çekiliş ne zaman yapılacak? 07 Mart 2019 tarihinde noter huzurunda ve halka açık bir şekilde çekiliş yapılacaktır. Kazanan talihliler 9 Mart 2019 tarihli Takvim gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) ilan edilecektir.

Çekilişin sonucunda ne hediye var? Tam 3 talihli Toyota C-HR 1.8 Hybrid Diamond E-CVT 2018 model otomobil kazanacaktır.

Dövüz bürosu işlemleri, banka/atm ve otoparklardan alınan makbuzlar, tütün ve alkol ürünleri, fatura ödemeleri, kontratlı telefon alışverişleri, TL yüklemeleri, altın alışverişleri, hediye kart ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir. Bu alışverişler hariç yapacağınız 250 TL ve katları alışverişlerde çekiliş hakkı sahibi olacaksınız. Her 250 TL de 1 çekiliş hakkı verecektir. Yaptığınız alışveriş sonunda kampanya standına giderek fiş/fatura ibraz ederek AnkaMall AVM üyelilerine üzerinde Çekiliş Katılım numarası, ad, soyad, adres telefon ve kampanya bilgilerinin yazıldığı bilgisayar çıktısı vererek kampanyaya dahil edileceksiniz.

AnkaMall AVM, Ankara Yenimahalle’de bulunmaktadır. İlgili AVM’nin detaylı adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili olarak diğer tüm detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bol şanslar dileriz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir