Ankamall Mercedes Çekiliş Kampanyası

Ankamall Mercedes Çekiliş Kampanyası kapsamında 19 Ağustos 2019 ile 18 Şubat 2020 tarihleri arasında 200 TL ve katları tutarında alışveriş alışveriş yapıp, fiş ya da faturaları AVM içerisinde bulunan kampanya katılım noktalarına müracaat ederek çekilişe katılım sağlanabilir. 200 TL’lik her alışveriş 1 çekiliş hakkı verir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/ankamall-mercedes-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Ankara’da daire kazanacaktır. (Daire bedeli 524.190,00 TL)

1 şanslı talihli Mercedes Benz CLA 2019 model otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 22 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 26 Şubat 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Ankamall Mercedes Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 
  • Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır. O nedenle aldığınız belgelerin sorumluluğu tarafınıza ait olmaktadır.
  • İkramiye kazanan asil talihlilerin 12 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 27 Mart 2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri ile birlikte ikramiye kazandığı fiş / fatura ve bilgisayar çıktıları ile birlikte info@umutcekilis.com adresine mail göndermeleri veya Umut Çekiliş firmasına belgeler ile şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihleri kaçıran asil ve yedek talihliler ikramiyeleri alamaz.
  • AnkaMAll AVM içinde bulunan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, AVM içerisinde yer alan güvenlik, temizlik, teknik personel ve her türlü tüzel kişiler ile şahıs şirketleri dahil şirketler, Yeni Gimat Gayrimenkül, Ece Türkiye ve Umut Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • KDV ve ÖTV haricinde bulunan diğer ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanmaktadır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere AnkaMall AVM’nin resmi WEB sitesi üzerinden ya da AVM içinde yer alan kampanya stand noktalarından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir