Ankamall Mercedes Çekiliş Sonucu

Ankamall Mercedes Çekiliş Sonucu belli oldu! Çekiliş 22 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık yapılan çekiliş ile belirlenmişti. Çekilişe dair resmi sonuçlar ise 26 Şubat 2020 tarihli Takvim Gazetesi ve sitemizde yayınlanacaktır. İlgili tarihte sitemizden çekiliş sonucuna ulaşabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve detaylar…

3+1 Daire Kazanan Asil Talihli

Murat Arslan / Kupon No: 203991

Mercedes CLA 180 Kazanan Asil Talihli

Hakan Salihoğlu / Kupon No: 261746

3+1 Daire Kazanan Yedek Talihliler

1 – Tülay Göçer / Kupon No: 267318
2 – Lokman Aslan / Kupon No: 257478

Mercedes CLA 180 Kazanan Yedek Talihliler

1 – Osman Torun / Kupon No: 314187
2 – Gizem Kahyaoğlu Kılıç / Kupon No: 354661

Ankamall Mercedes Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar?

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır. O nedenle aldığınız belgelerin sorumluluğu tarafınıza ait olmaktadır.

İkramiye kazanan asil talihlilerin 12 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 27 Mart 2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri ile birlikte ikramiye kazandığı fiş / fatura ve bilgisayar çıktıları ile birlikte info@umutcekilis.com adresine mail göndermeleri veya Umut Çekiliş firmasına belgeler ile şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihleri kaçıran asil ve yedek talihliler ikramiyeleri alamaz.

AnkaMAll AVM içinde bulunan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, AVM içerisinde yer alan güvenlik, temizlik, teknik personel ve her türlü tüzel kişiler ile şahıs şirketleri dahil şirketler, Yeni Gimat Gayrimenkül, Ece Türkiye ve Umut Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.

KDV ve ÖTV haricinde bulunan diğer ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanmaktadır.

Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere AnkaMall AVM’nin resmi WEB sitesi üzerinden ya da AVM içinde yer alan kampanya stand noktalarından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir