Aras Kargo Albaraka Türk Kampanyası

Aras Kargo Albaraka Türk Kampanyası kapsamında 31 Mart 2019 tarihine kadar yurt içi standart gönderileri için Albaraka Türk Bankası müşterilerine %30 indirim sağlanacaktır. İşte Aras Kargo Albaraka Türk Kampanyası ile ilgili detaylar…

Kampanyadan yararlanmak isteyen Albaraka Türk Bankasının müşterileri, bankaya kayıtlı olan telefon numarası ya da mail adresine gelen kampanya kodu ile kargo gönderimini yaparken Aras Kargo şubelerindeki görevlilere iletmesi gerekir. Bu şekilde bireysel gönderiler için %30 indirim sağlanacaktır.

31 Mart 2019 tarihine kadar kullanılmayan indirim kodları geçerliliğini yitirecektir. Kampanya farklı indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Aras Kargo ve Albaraka Türk kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Daha detaylı bilgilere Albaraka Türk Bankası müşteri hizmetleri ve Aras Kargo müşteri hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aras Kargo’nun hangi servislerinde geçerli olduğuna dair bilgiler için de buraya tıklayınız. (İlgili sayfa üzerinde Aras Kargo sitesine yönlendirme yapılacaktır.)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir