Aras Kargo iyigeceleristanbul.com Kampanyası

Aras Kargo iyigeceleristanbul.com Kampanyası kapsamında 16 Eylül ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında 100 ile 200 TL arası alışverişlerde 25 TL indirim, 200 TL ve üzeri alışverişlerde ise 50 TL indirim sağlanacaktır. Kampanyaya dair detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

iyigeceleristanbul.com üzerinde sepetinizi oluşturduktan sonra; Sepete Git butonuna tıklayınız. Ardından karşınıza gelecek Sipariş Detayları ekranında ürünü satın almadan önce “İndirim Kodu” alanına indirim kodunu girerek, kodu aktifleştirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde indiriminiz etkinleştirilecektir.

İndirim kodları nelerdir?

100 TL ile 200 TL arasında yapacağınız alışverişler için 25 TL’lik indirim kodu: ARAS25 olmaktadır.

200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL’lik indirim kodu: ARAS50 olmaktadır.

Aras Kargo iyigeceleristanbul.com Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanya 16 Eylül ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında iyigeceleristanbul.com online sitesinde geçerlidir. Site içerisinde Fırsatlar kategorisi haricinde bulunan tüm ürünler kampanyaya dahil olmaktadır. Kampanya süresi boyunca kullanılan indirim kodu kampanya sona erdikten sonra tekrar kullanılamaz.

Aras Kargo ve iyigeceleristanbul firmaları kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanya kapsamında daha detaylı bilgi için destek@iyigeceleristanbul.com adresine mail göndererek destek alabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir