Aras Kargo Paymes Kampanyası

Aras Kargo Paymes Kampanyası kapsamında 29 Şubat 2020 tarihine kadar Aras Kargo ve Paymes işbirliği sürmektedir. Kampanya dahilinde de Aras Kargo üzerinde yapılacak standart kargo ve standart dosyada indirim mevcuttur. İşte detaylar…

Kampanya dahilinde indirim miktarı nedir?

29 Şubat 2020 tarihine kadar süren kampanya kapsamında bireysel standart kargo ve standart dosya gönderimleri için %25 indirim mevcut olmaktadır.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Paym.es üzerinden aldığınız kampanya kodlarını Aras Kargo görevlisine ileterek, kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya dahilinde detaylar nelerdir?

Alınan kampanya kodları tek kullanımlık olmaktadır. Yurt içi standart kargo gönderim ücreti üzerinden yapılacak olmakta ve ek hizmetlerden yararlanması halinde ise kampanya geçerli olmayacaktır. Kampanyaya dair diğer detaylı bilgiler için ise firmalar ile iletişime geçerek destek alınabilir.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir