istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Aras Kargo Vodafone Kampanyası

Aras Kargo Vodafone Kampanyası kapsamında 1 Aralık 2019 tarihine kadar Vodafone aboneleri Aras Kargo üzerinden yapacakları kargo gönderimlerine %30 indirim kazanıyor. Nasıl mı? Kampanyaya dair tüm detaylar sitemizde yer almaktadır. İşte detaylar…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda ya da Avantaj Cepte uygulamaları üzerinden ilgili kampanyanın içine girerek “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayıp şifreyi alabilir. Ardından bu şifreyi Aras Kargo şubesindeki yetkiliye ileterek ya da ilgili indirim kodu alanına girerek kampanyadan yararlanabilirler. Alınan şifreler tek kullanımlıktır.

Hangi hizmetler kampanyaya dahildir? 

Vodafone abonelerinin yararlanacağı %30 oranındaki indirim sadece yurtiçi standart kargo ve dosya gönderim ücreti üzerinden yapılacaktır. Ek hizmet ve ürünlerden yararlanılması halinde geçerli değildir. Kampanya Aras Kargo’nun diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Aras Kargo ve Vodafone kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Aras Kargo Vodafone Kampanyası başlıklı kampanyamızı okudunuz. Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç kiralama Kilis evden eve nakliyat Elbeyli evden eve nakliyat Musabeyli evden eve nakliyat Polateli evden eve nakliyat Kilis merkez evden eve nakliyat