ArayanıbilPlus Samsung Galaxy A51 Çekilişi

ArayanıbilPlus Samsung Galaxy A51 Çekilişi kapsamında Samsung Galaxy A51 128 GB akıllı telefon ödülü sizin olabilir. Nasıl mı? Çekiliş ile ilgili detaylar yazımızda yer almaktadır. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/arayanibilplus-samsung-galaxy-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

12 Kasım 2020 tarihine kadar yurt genelinde Türk Telekom mobil üyeleri; arayanibilplus.com sitesi üzerinden ya da Türk Telekom Mobil Online İşlemler uygulamasından ya da 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak bir diğer seçenek de *100# tuşlayıp, PLUS yazıp 7065’e SMS göndererek aylık abonelik PLUS yazıp 7066’ya SMS göndererek 6 aylık abonelik oluşturabilirsiniz. ArayanıBil Plus mobil servisine yeni abone olduklarında ya da mevcut aboneliklerini yenilediklerinde aylık abonelik için 1 adet çekiliş hakkı, 6 aylık yeni abonelik olduklarında ya da mevcut aboneliklerini yenilediklerinde 6 çekiliş hakkı kazanacaktır. Bu arada Arayanıbil Plus servisi ücretli olmaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda 5 talihli Samsung Galaxy A51 128GB akıllı telefon ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 23 Kasım 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 26 Kasım 2020 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizden yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

ArayanıbilPlus Samsung Galaxy A51 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara Türk Telekom sitesi ya da müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Windows 10 Enterprise

One thought on “ArayanıbilPlus Samsung Galaxy A51 Çekilişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir