Arcadium AVM Elektrikli Bisiklet Çekiliş Kampanyası

Arcadium AVM Elektrikli Bisiklet Çekiliş Kampanyası kapsamında 5 Ekim ile 5 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara’da bulunan Arcadium AVM içindeki tüm mağaza ve satış standlarından üzerinden tek seferde yapacağınız 100 TL ve katları tutarında (Her 100 TL’ye 1 adet çekiliş hakkı verilir.) alışverişler ile AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarına gidip fiş / fatura ibraz eden ederek onaylatan Arcardium Kart sahiplerine üzerinde çekilişe katılım numarası ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/arcadium-avm-elektrikli-bisiklet-cekilis-sonucu/ linkinde açıklandı…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 şanslı talihli City Coco Fat Bike elektrikli bisiklet,
3 talihli Tomolco H7 elektrikli scooter,
5 talihli IO Hawk Hoverboard

olmak üzere toplamda 11 talihli ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 12 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 14 Kasım 2019 tarihinde Posta Gazetesi Ankara baskısı ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Arcadium AVM Elektrikli Bisiklet Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş / fatura /e-arşiv faturası ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • 29 Kasım 2019 tarihine kadar asil talihlilerin, 14 Aralık 2019 tarihine kadar ise yedek talihlilerin kimlik, fiş / fatura ve bilgisayar çıktısı ile başvurması gerekmektedir.
  • Arcadium Yönetim Danışmanlık, Tesis ve Site Yönetimi Yapı İnşaat Filo Kiralama Temizlik Hizmetleri, Securitas Güvenlik Hizmetleri, Hukuk Araştırma Danışmanlık, 3 Element Eğitim Proje ve Danışmanlık, Arcadium AVM mağaza ve stand sahipleri ile çalışanları, tüzel kişi ve kuruluşlar, 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Arcadium AVM içerisinde kampanya danışma noktalarından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir