Armada AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası

Armada AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası kapsamında 29 Şubat 2020 tarihine kadar yapacağınız 150 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarına giderek fiş / fatura / e-arşiv faturalarını onaylatan kişilere üzerinde çekiliş katılım numarası, isim, soy isim, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanyaya dair bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir. Her 150 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/armada-avm-jeep-renegade-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Jeep Renegade otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 4 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 6 Mart 2020 tarihinde Sabah Gazetesi Ankara Eki’nde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Armada AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş / fatura / e-arşiv fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Asil talihliler 21 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 5 Nisan 2020 tarihine kadar başvuruda bulunması gerekmektedir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan kişiler ödül alamaz.
  • Armada İşletmecilik, Söğütözü İnşaat, Omegadata Yazılım çalışanları, Armada AVM içindeki mağaza sahipleri ve çalışanları, şahıs ve tüzel şirketler ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere ARMADA AVM’nin sitesi üzerinden ya da AVM içindeki bulunan kampanya danışma noktalarından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir