Armada AVM Jeep Renegade Çekiliş Sonucu

Armada AVM Jeep Renegade Çekiliş Sonucu 4 Mart tarihli noter huzurundaki çekiliş ile belirlenmiştir. Çekilişe dair resmi sonuçlar ise 6 Mart 2020 tarihinde Sabah Gazetesi Ankara Ekinde ve sitemizde yayınlanacaktır. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Jeep Renegade Kazanan Asil Talihli

Hamdiye Filiz Paşaoğlu / Kupon No: 142768

Jeep Renegade Kazanan Yedek Talihli 

Kübra Güner / Kupon No: 158077

Armada AVM Jeep Renegade Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş / fatura / e-arşiv fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Asil talihliler 21 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 5 Nisan 2020 tarihine kadar başvuruda bulunması gerekmektedir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan kişiler ödül alamaz.

Armada İşletmecilik, Söğütözü İnşaat, Omegadata Yazılım çalışanları, Armada AVM içindeki mağaza sahipleri ve çalışanları, şahıs ve tüzel şirketler ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere ARMADA AVM’nin sitesi üzerinden ya da AVM içindeki bulunan kampanya danışma noktalarından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir