Askercell Paket Kampanyaları

Turkcell’in sunduğu Askercell servisine ait Askercell Paket Kampanyaları hakkında bilgilendirmeler yapacağız. Askercell servisine ait iki adet paket bulunuyor. Bunlardan birisi; Askercell 1000SMS Paketi ve diğeri de Askercell İkili Paketidir. İşte paket ile ilgili olarak ücret ve diğer detaylar…

Askercell 1000 SMS Paketi nedir? İçeriği ve detayları nelerdir?

Askercell abonelerinin yaranabildiği bir SMS paketidir. Paketin ücreti 5 TL ve içeriğinde 1000 SMS bulunmaktadır. Askercell aboneleri ASKER 1000SMS yazıp 2200’a göndererek paketi satın alabilir. Paket 30 gün boyunca geçerlidir. 30 gün içerisinde bu paket maksimum 10 kez satın alınabilir.

Diğer detaylar Turkcell’in sitesinde, kampanya sayfasında yer almaktadır.

Askercell İkili Paketi nedir? İçeriği ve detayları nelerdir?

Askercell İkili Paket içeriğinde; her yöne geçerli 500 dakika, sabit yöne geçerli 500 dakika ve 1000 SMS kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketin ücreti 20 TL’dir. Kampanyadan yararlanabilmek için; ASKER IKILI yazıp 2200’a satın alınabilir.

Paket 30 gün boyunca geçerlidir. 30 gün içerisinde SMS ile en fazla 10 kez, POS üzerinden de en fazla 10 kez satın alınabilir.

Askercell ile ilgili genel bilgiler nelerdir? 

Askercell servisi ile kışlalarda er ve erbaşların telefon ile konuşabilmesi için ön şart olan bir Turkcell hizmetidir. Faturasız hatlarda çalışmaktadır.

Askercell ile konuşma ve mesajlaşma için 5 adet mobil telefon numarası belirlenmelidir. 2’si sabit veya yurt dışı olmak üzere en fazla 7 numara yapılabilir.

Hafta içi 08:00 ile 18:00 arasında hatlar konuşmaya kapalıdır. İnternet özelliği yoktur. *199# tuşlayarak Askercell’in aktif olup, olmadığını öğrenebilirsiniz.

Askercell Paket Kampanyaları ile ilgili diğer tüm detaylı bilgilere Turkcell’in resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz: www.okampanya.com 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir