Asya Fırıncılık Fiat Egea Çekilişi

Asya Fırıncılık Fiat Egea Çekilişi kapsamında Fiat Egea otomobil, Beko TV, Beko Buzdolabı gibi birçok hediyeden birisi sizin olabilir. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

30 Ekim 2020 tarihine kadar Düzce İli Akçakoca ilçesi tüm satış noktaları üzerinden Yıldırım Beyazıt Pet. Otomotiv Ticaret’e ait Yalı Mahallesi Orhangazi Caddesi No:3 adresinde bulunan fırın satış noktası, Yalı Mahallesi Oto Sokak No:4 adresinde bulunan Ekmek satış noktası ve 81 AAK 077 Plakalı Gezici Araçtan tek seferde 7,5 TL ve katları tutarında Köy Ekmeği satın alarak; (fişteki her 7,5 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) Qumpara uygulamasına girip; ad, soyad, adres, telefon numarası, e-posta bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra Yıldırım Beyazıt Ekmek Kampanya adını seçerek alışveriş fişi ve faturasının fotoğrafını net bir şekilde çekip sisteme yükleyenlere yapılan kontrolün ardından çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 Kişiye Fiat Egea Sedan 1.4 FİRE EASY 95 HP E 6 D Otomobil,
2 Kişiye Beko Tv,
2 Kişiye Beko Nf Buzdolabı,
2 Kişiye Beko Çamaşır Makinası,
2 Kişiye Beko Bulaşık Makinesi,
10 Kişiye Beko Elektirikli Süpürge,
10 Kişiye Beko Ütü,
10 Kişiye Beko Blender,
10 Kişiye Beko Tost Makinası,
10 Kişiye Beko Kahve Makinası,
10 Kişiye Beko Saç Kurutma Makinesi Hediye Edilecektir.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 6 Kasım 2020 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 11 Kasım 2020 tarihinde Yeni Akçakoca Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır.

Asya Fırıncılık Fiat Egea Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Qumpara uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir