istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Atakule AVM 250 Bin TL Çekilişi

Atakule AVM 250 Bin TL Çekilişi kapsamında 23 Şubat 2020 tarihine kadar Atakule AVM içinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 250 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp, fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile birlikte kampanya danışma noktasına gidip ve belgeleri ibraz eden kişiler çekilişe katılabilir. Ardından katılımcıya; üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, telefon, adres gibi kişisel bilgilerin yer aldığı ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Her 250 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı vermektedir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/atakule-avm-250-bin-tl-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 50 Bin TL tutarında Param Shop & Joy Kart,

4 talihli 25 Bin TL tutarında Param Shop & Joy Kart,

20 talihli 5 Bin TL tutarında Param Shop & Joy Kart kazanacaktır.

Özetle 25 talihli 250 Bin TL tutara ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 29 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 3 Mart 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Atakule AVM 250 Bin TL Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.
  • Talihlilerin Param Shop & Joy Kartlarına yapılan yüklemeler 31 Ekim 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Atakule Gayrimenkul Yatırım, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları, Atakule AVM içerisinde bulunan tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ikramiye verilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktasından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir