Axe iPhone 11 Çekilişi

Axe iPhone 11 Çekilişi kapsamında iPhone 11, Apple Watch 5 ya da Axe Kay Kay ödülü kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/axe-iphone-11-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ekim 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan tüm CarrefourSA mağazları üzerinden, internet sitesinden ya da Carrefoursa Online Market uygulamasından CarrefourSA Kart kullanarak yapacağınız Uniliver Sanayi ve Ticaret firmasına ait kampanyaya dahil olan Axe 150 ml Deodorant ürünlerinden tek seferde 2 adet ve katları kadar satın alıp; (her 2 adet ürün 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.) Carrefoursa Kart sahibi müşteriler kayıtlı olan telefon numaraları üzerinden tüm operatörlerden 4604 SMS numarasına ÇEKİLİŞ yazıp göndererek çekilişe katılım onayı veren müşteriler katılacaktır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli iPhone 11 64 GB akıllı telefon,
3 talihli Apple Watch 5 Aliminyum Kasa ve Spor Kordom 40 mm,
10 talihli ise Axe Kay Kay ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 16 Kasım 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecek olup; çekilişin resmi sonucu ise 20 Kasım 2020 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Axe iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylarına Carrefoursa ve Axe firmaları sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir