Axe Xiaomi Scooter Çekilişi

Axe Xiaomi Scooter Çekilişi kapsamında 25 Mart 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan tüm Migros, 5M Migros, MigrosJET mağazlaarı üzerinden ya da Sanal Marlet üzerinden yapılacak olan Axe Deodorant veya Axe Cep Parfüm ürünlerinden tek seferde 2 adet satın alan Money özellikli kart sahipleri çekilişe katılabilecektir. Her 2 adetlik ürün 1 adet çekiliş hakkı kazandırır. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/axe-xiaomi-scooter-cekilis-sonucu linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 talihli Xiaomi Mi Mija M365 Şarjlı Scooter,

5 talihli Sony Playstation 4 500GB Oyun Konsolu,

20 kişi Sony XB650B BT Kablosuz Kafaüstü Kulaklık,

20 kişi Xiaomi Mi Bluetooth Kablosuz Hoparlör,

30 kişi ise Xslide Skateboard KayKay ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 9 Nisan 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecek olup; çekilişe dair resmi sonuçlar ise 15 Nisan 2020 tarihinde BirGün Gazetesi ve sitemizde yayınlanacaktır.

Axe Xiaomi Scooter Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Çekiliş hakkı kazanıp alışverişini iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olacaktır.

Asil talihliler 30 Nisan 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 15 Mayıs 2020 tarihine kadar kimlik ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr mail adresine mail göndermeleri gerekir. Dilerse talihliler bilgilerini fax ile ya da şahsen başvuru yaparak da iletebilir.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

18 yaşından küçük kişiler ile Unilever Sanayi, Migros Ticaret AŞ, U2 Tanıtım çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödülü verilmez.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara Money.com.tr sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

One thought on “Axe Xiaomi Scooter Çekilişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir