Axess BiTaksi Kampanyası

Axess BiTaksi Kampanyası kapsamında 31 Aralık 2019 tarihine kadar her Cumartesi Akbank kredi kartı ile ödenen bir yolculukta 10 TL karta iade edilmektedir. Kampanyaya dair detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyadan Axess, Free, Wings ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahil olmaktadır. Kampanyaya BiTaksi uygulaması üzerinden sanal POS üzerinden yapılan işlemler dahildir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Kampanyadan yararlanabilmek için; harcama yapmadan önce Axess mobil uygulamasından; kampanyanın içerisine girerek “Hemen Katıl” butonuna tıklamak gerekir. Axess mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanyaya dahil olmayacaktır. Kampanyaya Axess mobil üzerinden 1 kez katılmak yeterlidir.

Kampanya ile ilgili diğer detaylar nelerdir?

Kampanyadan her müşteri Cumartesi günleri 1 kez olmak üzere kampanya süresince maksimum olarak 32 kez yararlanabilir. Yani bir kişinin indirim kazanacağı maksimum tutar da 320 TL olmaktadır.

Kampanya İstanbul ve Ankara şehirlerinde geçerli olmaktadır. Farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. Bitaksi ve Akbank kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda da şartlarda değişiklik yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir