istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Axess Mobil Elektrikli Scooter Çekilişi

Axess Mobil Elektrikli Scooter Çekilişi kapsamında 15 Aralık 2019 tarihine kadar Axess Mobil Uygulamasına müşteri numaranız ve şifreniz ile birlikte giriş yapıp; ardından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak, kampanya aktifliğini sağlayan müşteriler Akbank markasına ait Axess, Wings, Free Kredi ya da Neo Banka kartlarından herhangi biri ile tek seferde 50 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; 1 çekiliş hakkı kazanır. 50 TL’lik her alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/axess-mobil-elektrikli-scooter-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

200 şanslı talihli Xiaomi Mi365 Elektrikli Scooter kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 7 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 9 Ocak 2020 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Axess Mobil Elektrikli Scooter Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Çekiliş kapsamında kazandığınız çekiliş hakları kampanya bitiminden sonra ilk 3 iş gün içinde iletişim telefonunuza SMS ile bilgi verilecektir.
  • Çekilişe ticari kartlar, ticari banka kartları ve Bank O Card Axess değil edilmemiştir.
  • Çekilişe 18 yaşından küçük kişiler katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Axess’in sitesi üzerinden ya da Axess mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir