Axess Saat&Saat Kampanyası

Axess Saat&Saat Kampanyası kapsamında 31 Ağustos 2019 tarihine kadar Saat&Saat üzerinden yapacağınız ilk 1000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL chip-para kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte kampanyaya dair tüm detaylar yazımızda…

Kampanyadan kimler, hangi kartlar yararlanabilir?  

Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı olan ek kartlar ve sanal kartlar dahil edilmiştir. Bank O’card Axess ve ticari kartlar ise kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?
Kampanyadan yararlanabilmek için; harcama yapmadan önce Axess Mobil uygulaması üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Kampanyanın profil alanında bulunan “Kampanyalarını” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılımınız sağlanır.
Kampanyaya katılımınız sağlandıktan sonra da; saatvesaat.com.tr üzerinde yapacağınız tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk alışverişiniz kapsamında 100 TL chip-para sunulmaktadır. Kazanılan bu 100 TL’lik chip-para 15 Eylül 2019 tarihine kadar Saat&Saat mağazalarında kullanılabilecektir.
Axess Saat&Saat Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 
Kampanyadan yararlanabilmek için; işlemin Axess üye iş yeri POS’u üzerinden gerçekleştirilmesi gerekir. Chip-para kampanyasının koşulları gerçekleştirildikten sonra; karta anında yüklenecektir. 15 Eylül 2019 tarihine kadar da Saat&Saat mağazalarında kullanılabilir. 16 Eylül 2019 tarihinde kullanılmayan chip-paralar ise geçerliliğini yitirir. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanarak 100 TL’lik chip-para kazanabilir.
Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Axess’in resmi WEB sitesi üzerinden ve Saat&Saat sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, promosyonlar, çekiliş kampanyaları, girişimciliğe dair içerikler, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir