Aygaz Otogaz Çekiliş Kampanyası

Aygaz Otogaz Çekiliş Kampanyası kapsamında 5 Şubat 2019 ile 11 Mart 2019 tarihleri arasında aygaz.com.tr sitesinde ya da mobil uygulaması üzerinde bulunan formda sizden istenilen bilgileri eksiksiz girerek, Türkiye genelinde kampanyaya dahil olan tüm Aygaz ve Mogaz LPG istasyonlarından tek seferde yapılacak 20 TL ve katları tutarında LPG alışverişleri plaka bilgileri üzerinden çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Her 20 TL’lik alışveriş bir adet çekiliş hakkı vermektedir. Çekiliş ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır;

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

20 kişi 1000 TL’lik LPG Puanı

100 kişi 500 TL’lik LPG Puanı

150 kişi 350 TL’lik LPG Puanı

200 kişi 200 TL’lik LPG Puanı

220 kişi 100 TL’lik LPG Puanı

310 kişi 50 TL’lik LPG Puanı

olmak üzere toplamda 1000 kişi 200.000 TL’lik ikramiye kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 21 Mart 2019 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 28 Mart 2019 tarihinde Milliyet Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Çekiliş için hak kazanabilmek adına aygaz.com.tr üzerinde ya da Aygaz mobil uygulaması üzerinden formu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Bu formu doldurmayan kişiler çekiliş hakkı kazanamazlar.

Çekiliş sonucunda kazanan asil ve yedek talihlilere posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil talihliler 10 Nisan 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 25 Nisan 2019 tarihine kadar kimlikleri ile birlikte çekilişi düzenleyen Yeni Markera Çekiliş Organizasyon firmasına başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler haklarını kaybedecektir.

Aygaz Otogaz Çekiliş Kampanyası ‘na; Aygaz, Yeni Markera Çekiliş Organizasyon çalışanları, 18 yaşından küçükler, yakıt kart ile alım yapan plaka sahipleri ve tüzel kişiler katılamaz. Çekilişe katılıp, kazanmış olsalar bile ikramiyeleri teslim edilmez. Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sorularınızın yanıtı ilgili linkte yok ise; çekilişi düzenleyen firma ya da Aygaz ile irtibata geçerek, sorularınızı iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir