Aygaz Otogaz Çekiliş Sonuçları

Aygaz Otogaz Çekiliş Sonuçları 21 Mart 2019 tarihinde noter huzurunda açıklandı. Çekilişin sonucu 28 Mart 2019 tarihinde Milliyet Gazetesinden ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Sitemizi takip ederek aynı gün içerisinde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz. Çekilişin sonucu alt tarafta yer almaktadır…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

20 kişi 1000 TL’lik LPG Puanı

100 kişi 500 TL’lik LPG Puanı

150 kişi 350 TL’lik LPG Puanı

200 kişi 200 TL’lik LPG Puanı

220 kişi 100 TL’lik LPG Puanı

310 kişi 50 TL’lik LPG Puanı

olmak üzere toplamda 1000 kişi 200.000 TL’lik ikramiye kazanacaktır. 

1.000 TL Otogaz Puan Kazanan Asil Talihliler
1 – Ali Arslan / Konya
2 – Ercan Dinç / Ordu
3 – Emin Şenel / Istanbul
4 – Süleyman Kuyubakan / Aydin
5 – Levent Okcu / Ankara
6 – Ayşegül Ögen / Antalya
7 – Taha Eren / Izmir
8 – Celil Aydin / Istanbul
9 – Muhammed Mustafa Akben / Kahramanmaraş
10 – Caner Yücel / Bursa
11 – Cem Turan / Bursa
12 – Metin Kir / Giresun
13 – Enver Pekmez / Aydin
14 – Mustafa Kömeç / Istanbul
15 – Enes Ersan Kapici / Şanliurfa
16 – Metin Çavuşoğlu / Bursa
17 – Davut Kara / Kayseri
18 – Uğur Yazici / Istanbul
19 – Ersin Gündar / Istanbul
20 – Cansu Saraç / Ankara

500 TL Otogaz Puan Kazanan Asil Talihliler
1 – Sadettin Ayman / Manisa
2 – Erkan Takyaci / Izmir
3 – Murat Yüksel / Antalya
4 – Aydin Erdem / Içel
5 – Gürol Bülbül / Gaziantep
6 – Suat Yildirim / Düzce
7 – Emre Ibiş / Amasya
8 – Murat Tosun / Elaziğ
9 – Gokhan Asar / Tokat
10 – Erdi Çamli / Çanakkale
11 – Serhat Burak Eker / Diyarbakir
12 – Feyzi Çelik / Ankara
13 – Abdulkadir Gözen / Istanbul
14 – Doğukan Dilaver / Trabzon
15 – Cumhur Kirca / Istanbul
16 – Abdülkerim Kirlangiç / Ankara
17 – Abdullah Toklu / Konya
18 – Aydin Şengül / Istanbul
19 – Coşgun Saylam / Ankara
20 – Emin Sari / Konya
21 – Mikail Sabah / Şanliurfa
22 – Ziya Söyler / Kütahya
23 – Gürcan Akyürek / Istanbul
24 – Tayfun Guzel / Adana
25 – Mustafa Teker / Konya
26 – Erdinç Pinarci / Yalova
27 – Mehmet Aka / Konya
28 – Ismail Halat / Ankara
29 – Faruk Sağir / Sakarya
30 – Hakki Tan / Sakarya
31 – Mustafa Yaşar Ünver / Istanbul
32 – Ferhan Kara / Kocaeli
33 – Harun Çinici / Erzurum
34 – Remzi Yalcin / Istanbul
35 – Orhan Bilmez / Aydin
36 – Uğur Akkir / Eskişehir
37 – Ümit Yigit / Bolu
38 – Fatih Akinci / Istanbul
39 – Servet Yilmaz / Istanbul
40 – Çağlar Bayburtlu / Adana
41 – Ercan Yilmaz / Gaziantep
42 – Omer Faruk Gunes / Bursa
43 – Sedat Can / Bolu
44 – Kadir Yagmur / Gaziantep
45 – Serkan Atalay / Ankara
46 – Fatih Telli / Konya
47 – Halit Yeral / Ankara
48 – Gazenfer Korkmaz / Adana
49 – Emre Erdoğan / Kütahya
50 – Tayfun Nazeden / Muğla
51 – Hasan Yildirim / Sivas
52 – Semih Tellal / Balikesir
53 – Ibrahim Akgül / Içel
54 – Mustafa Yilmaz / Aydin
55 – Cemil Orman / Istanbul
56 – Bahar Kalay / Rize
57 – Betül Aykiliç / Istanbul
58 – Hamza Kara / Kahramanmaraş
59 – Ömer Torun / Bursa
60 – Savas Ulucay /
61 – Hasan Batu / Bursa
62 – Hasan Dağli / Kahramanmaraş
63 – Ugur Yener / Bingöl
64 – Nuri Kaplan / Aydin
65 – Ramazan Çelik / Istanbul
66 – Hüseyin Temiz / Izmir
67 – Kayacan Türkyilmaz / Ankara
68 – Mahir Imir / Istanbul
69 – Uğur Erdoğan / Ankara
70 – Fatih Yalçin / Ankara
71 – Şeyhmus Altaş / Diyarbakir
72 – Naci Kisir / Istanbul
73 – Ahmet Kacar / Balikesir
74 – Cengiz Önlüel / Ankara
75 – Ömer Yilmaz / Samsun
76 – Murat Güneş / Istanbul
77 – Serkan Küçükçavuş / Istanbul
78 – Yusuf Ünver / Konya
79 – Selin Koca / Eskişehir
80 – Nazim Durmaz / Karaman
81 – Mehmet Çakmak / Bartin
82 – Harun Saraç / Hatay
83 – Hasan Hüseyin Esin / Istanbul
84 – Selçuk Yildiz / Istanbul
85 – Mustafa Sağiroğlu / Şanliurfa
86 – Mustafa Karavil / Sakarya
87 – Mahmut Özkeskin / Diyarbakir
88 – Fuat Çetin / Bursa
89 – Semih Tutkun / Düzce
90 – Mehmet Yavuz Aypan / Bolu
91 – Ferudun Tekin / Gaziantep
92 – Abdullah Cam / Kahramanmaraş
93 – Aykut Can Kaygisiz / Izmir
94 – Samet Bozpinar / Antalya
95 – Suat Karadağ / Çanakkale
96 – Yasin Göçer / Istanbul
97 – Yakup Öztürk / Tokat
98 – Agah Yilmaz / Sakarya
99 – Ahmet Toklu / Konya
100 – Hüseyin Özsoy / Samsun

350 TL Otogaz Puan Kazanan Asil Talihliler
2 – Tanju Özkaya / Nevşehir
3 – Berkan Tapdik / Ankara
4 – Mehmet Yilmaz / Bursa
5 – Neslihan Seda Öztürk / Bitlis
6 – Derya Değil / Izmir
7 – Şaban Çetinkaya / Konya
8 – Emrah Zeytünlü / Samsun
9 – Ismail Dinler / Izmir
10 – Fevzi Türkmen / Osmaniye
11 – Ahmet Filiz / Eskişehir
12 – Ümit Aktaş / Ankara
13 – Erbaş Günaydin / Kocaeli
14 – Veli Kaşdan / Adana
15 – Alparslan Kayhan / Ankara
16 – Tuğba Ellialti / Düzce
17 – Mehmet Yücel / Şanliurfa
18 – Osman Yenerer / Denizli
19 – Fatih Mehmet Çarli / Istanbul
20 – Mehmet Köse / Kahramanmaraş
21 – Cüneyt Akyüz / Eskişehir
22 – Doğan Bayhan / Balikesir
23 – Fahrettin Şahin / Amasya
24 – Rafet Şahin / Konya
25 – Erdinç Kiret / Istanbul
26 – Ened Ülker / Istanbul
27 – Ali Can Summakoğullari / Hatay
28 – Erdal Güngör / Bursa
29 – Davut Benli / Ankara
30 – Muhammed Özbay / Bolu
31 – Ferhat Elçi / Van
32 – Yusuf Bak / Trabzon
33 – Süleyman Yazici / Afyon
34 – Ergün Yavuz / Kocaeli
35 – Mevlüt Demir / Şanliurfa
36 – Ahmet Tülümen / Edirne
37 – Ahmet Ünal / Istanbul
38 – Osman Yilmaz / Kayseri
39 – Atakan Akinci / Ankara
40 – Mustafa Dogan / Ankara
41 – Emrah Tekten / Istanbul
42 – Ferhatcan Yeşil / Düzce
43 – Selçuk Kirbaş / Manisa
44 – Mustafa Kemal Cengiz / Adana
45 – Izzet Kaydi / Kocaeli
46 – Semih Çinar / Ankara
47 – Mustafa Alik / Manisa
48 – Aykut Turan / Eskişehir
49 – Arif Aydeniz /
50 – Akin Bolaç / Içel
51 – Mahmut Ergin / Tokat
52 – Ali Can Kaçar / Kars
53 – Gökhan Özdemir / Gaziantep
54 – Ismet Karakoyun / Diyarbakir
55 – Selvi Akça / Kocaeli
56 – Utku Canbaz / Istanbul
57 – Ramazan Isanir / Bitlis
58 – Serkan Kargaci / Ankara
59 – Hasan Emre Bozkir / Konya
60 – Ömer Parlak / Ankara
61 – Mehmet Ali Gür / Konya
62 – Nihat Yildirim / Denizli
63 – Halit Tutar / Bingöl
64 – Aykut Gören / Eskişehir
65 – Mehmet Kiliç / Izmir
66 – Uğur Eryiğit / Istanbul
67 – Osman Ustaoğlu / Muğla
68 – Süleyman Murat Çetinkaya / Isparta
69 – Ibrahim Yiğit / Burdur
70 – Bilgin Kiziltaş / Ankara
71 – Tuncay Çemen / Aydin
72 – Rozelda Başer / Istanbul
73 – Hasan Kocaoğlu / Ordu
74 – Kamil Çağri Zeytinci / Izmir
75 – Erdal Yavuz Memiş / Afyon
76 – Gökhan Oflas / Ankara
77 – Sinan Aydin / Ankara
78 – Yusud Kerimkar / Trabzon
79 – Hakan Ozan / Bursa
80 – Mithat Korkmaz / Izmir
81 – Fazil Solak / Içel
82 – Fatih Kaptan / Sivas
83 – Ahmet Payman / Istanbul
84 – Selman Cilsal / Ankara
85 – Ömer Mustafa Bozfirat / Gaziantep
86 – Ridvan Yurttürk / Istanbul
87 – Fehim Kasap / Istanbul
88 – Özgür Tecer / Ankara
89 – Ferhat Öztoprak / Sakarya
90 – Muammer Özdemir / Sinop
91 – Şahin Inekçialioğullari / Kilis
92 – Ismail Tunç / Ankara
93 – Nuri Purçu / Tokat
94 – Isa Kara / Ankara
95 – Mehmet Kizil / Isparta
96 – Ibrahim Guresci /
97 – Denizhan Yorulmaz / Osmaniye
98 – Fatih Dönmez / Konya
99 – Hazal Yüksel / Izmir
100 – Murat Erdoğan / Eskişehir
101 – Kenan Erguş / Kayseri
102 – Oruç Güzel / Ankara
103 – Savaş Ağsu / Erzincan
104 – Feray Sevük / Izmir
105 – Yusuf Ay / Elaziğ
106 – Ali Akkaya / Kocaeli
107 – Kerem Tetik / Bursa
108 – Çerkez Koyun / Diyarbakir
109 – Orkun Salih / Sakarya
110 – Eray Timur / Ankara
111 – Yasin Şenol / Istanbul
112 – Ayşe Karataş / Bursa
113 – Mustafa Kaç / Sakarya
114 – Veli Akkaş / Sakarya
115 – Serdar Ersun / Ankara
116 – Kemal Geçer / Samsun
117 – Fuat Özdemir / Antalya
118 – Hüseyin Demirok / Ankara
119 – Emrah Oktay / Ankara
120 – Mehmet Kaya / Isparta
121 – Cengiz Çelebioğlu / Malatya
122 – Niyazi Karaağaç / Ankara
123 – Erdi Yilmaz / Hatay
124 – Doğanay Çelik / Sivas
125 – Ahmet Contarli / Konya
126 – Erkan Kurt / Ordu
127 – Ömer Faruk Ekin / Ankara
128 – Erdoğan Arikan / Ankara
129 – Orhan Demircan / Balikesir
130 – Okan Karakaya / Sakarya
131 – Ahmet Kaşdibi / Istanbul
132 – M.Kemal Demir / Kirikkale
133 – Turan Çağlayan / Istanbul
134 – Turgay Akay / Balikesir
135 – Muharrem Bektaş / Sakarya
136 – Erdi Öztürkler / Kars
137 – Zülfikar Akman / Karaman
138 – Mazlum Özçelik / Balikesir
139 – Özgür Er / Edirne
140 – Mehmet Aslan / Ankara
141 – Osman Demiral / Istanbul
142 – Uğur Karabulut / Çanakkale
143 – Muhittin Saritaş / Düzce
144 – Çetin Sağir / Erzincan
145 – Mehmet Hasbülbül / Kayseri
146 – Batuhan Diken / Istanbul
147 – Ferhat Eroglu / Ankara
148 – Kahraman Kocapinar / Uşak
149 – Sebahattin Sari / Malatya
150 – Fatih Alkan / Izmir

200 TL Otogaz Puan Kazanan Asil Talihliler
1 – Fatih Okuyan / Konya
2 – Cem Bal / Istanbul
3 – Mustafa Bostanci / Kayseri
4 – Fatih Güler / Kahramanmaraş
5 – Murat Özdemir / Edirne
6 – Suat Taş / Diyarbakir
7 – Vedat Kandaş / Bitlis
8 – Gürkan Satar / Kocaeli
9 – Hüseyin Öngen / Izmir
10 – Ismail Kurtoğlu / Ankara
11 – Tolga Gülbeş / Kocaeli
12 – Cumali Utku Kaya / Şanliurfa
13 – Murat Ay / Diyarbakir
14 – Şükrü Can Tonyali / Trabzon
15 – Safa Sarikaya / Konya
16 – Burak Çolak / Bitlis
17 – Mete Çam / Kayseri
18 – Sebahattin Özgölet / Sinop
19 – Nazim Şahin / Konya
20 – Abdullah Adigüzel / Muğla
21 – Ekrem Mert / Kayseri
22 – Servet Yildirim / Amasya
23 – Mehmet Baştuğ / Izmir
24 – Alper Azak / Istanbul
25 – Adalet Yumuşak / Ankara
26 – Tugay Morca / Antalya
27 – Recep Elibolca / Ankara
28 – Aslan Toprak / Istanbul
29 – Levent Ateş / Konya
30 – Mehmet Keser / Hatay
31 – Tuğçe Bilge / Zonguldak
32 – Tolga Ünsal / Sakarya
33 – Ismail Hedef / Bolu
34 – Çiğdem Karabacak Atay / Isparta
35 – Erol Arabaci / Bursa
36 – Alper Yak / Kocaeli
37 – Eyüp Özgün / Istanbul
38 – Sinan Altuntas / Sivas
39 – Emrah Karabulut / Kirklareli
40 – Hasan Demirci / Manisa
41 – Sefer Karabaş / Balikesir
42 – Ismail Merak / Bursa
43 – Hüseyin Manap / Afyon
44 – Hasan Giraycan Aytaç / Kocaeli
45 – Oğuz Akyüz / Manisa
46 – Semra Kurt / Istanbul
47 – Cihan Kaplan / Malatya
48 – Akgün Demir / Bolu
49 – Bekir Aksoy / Bursa
50 – Cml Citak / Ankara
51 – Ahmet Riza Arslan / Yozgat
52 – Necmettin Kaba / Sakarya
53 – Muharrem Yağar / Kütahya
54 – Ferdi Küçükakça / Antalya
55 – Sezai Kiran / Izmir
56 – Raşit Kirmaz / Ankara
57 – Hayrettin Turgut / Aksaray
58 – Kadir Atli / Adiyaman
59 – Emrah Aygün / Kocaeli
60 – Hamit Çalişkan / Istanbul
61 – Mehmet Necati Altuğ / Istanbul
62 – Gül Büşra Örsel / Ankara
63 – Gökhan Satilmiş / Muş
64 – Gökhan Gündoğdu / Ankara
65 – Ahmet Alaçam / Istanbul
66 – Şeyma Çakmak / Konya
67 – Yasin Gürüp / Eskişehir
68 – Mehmet Cumert / Sivas
69 – Ali Osman Kaçar / Kütahya
70 – Osman Polat / Şanliurfa
71 – Mustafa Mertoğlu / Adana
72 – Serhat Öz / Erzurum
73 – Hamza Yaman / Kütahya
74 – Ahmet Kiliç / Giresun
75 – Emine Ceylan / Ankara
76 – Isa Soyupek / Istanbul
77 – Erkan Özgen / Ankara
78 – Ahmet Nergiz / Şanliurfa
79 – Gürkan Salma / Ankara
80 – Durmus Can Alaca / Kayseri
81 – Faruk Köroğlu / Trabzon
82 – Ömer Kotan / Kirikkale
83 – Kemal Gök / Mardin
84 – Yaşar Özer / Samsun
85 – Yakup Gülen / Antalya
86 – Murat Boncukcu / Istanbul
87 – Muhammet Öztürk / Sinop
88 – Ali Bey / Mardin
89 – Kasim Gulek Koç / Muğla
90 – Şükrü Avci / Ankara
91 – Recep Dastan / Sivas
92 – Mehmet Barçin / Eskişehir
93 – Sefa Akçakoyun / Kahramanmaraş
94 – Yasin Toprak / Izmir
95 – Erkan Duzce / Ankara
96 – Sadik Sozer / Kayseri
97 – Murat Ayözen / Sakarya
98 – Akif Yildiz / Kütahya
99 – Emre Çalik / Izmir
100 – Muhammet Mutlu / Diyarbakir
101 – Seyit Mehmet Sünbül / Konya
102 – Mustafa Dal / Erzurum
103 – Ridvan Ateş / Niğde
104 – Salim Yildiz / Kayseri
105 – Erdem Hançar / Istanbul
106 – Soner Budak / Balikesir
107 – Murat Koç / Istanbul
108 – Aytekin Aktürk / Bursa
109 – Ibrahim Üstüner / Mardin
110 – Ogün Kuzu / Balikesir
111 – Ismail Kirat / Istanbul
112 – Hüseyin Sari / Antalya
113 – Muammer Öksüz / Konya
114 – Ramazan Dönmez / Hatay
115 – Ahmet Karakaya / Konya
116 – Ferhat Kenar / Eskişehir
117 – Ferdi Yaşar / Çanakkale
118 – Kübra Soydan / Antalya
119 – Onur Sitki Ercan / Istanbul
120 – Fevzi Meme / Osmaniye
121 – Selim Göçmen / Kayseri
122 – Satilmis Kalayci / Kastamonu
123 – Tahir Demir / Kocaeli
124 – Hamit Kiroğlu / Hatay
125 – Ibrahim Erdem / Içel
126 – Naim Yilmaz / Ankara
127 – Yusuf Özer / Aydin
128 – Ahmet Bayrakci / Ankara
129 – Cihat Çiv / Manisa
130 – Sezai Keleş / Erzurum
131 – Ömer Ali Uysal / Antalya
132 – Şakir Arslan / Manisa
133 – Hasan Kök / Kayseri
134 – Mehmet Karaman / Konya
135 – Ümit Özdirik / Istanbul
136 – Mete  Kilicarslan / Balikesir
137 – Muhittin Ali Aliçli / Konya
138 – Erdem Yilmaz / Antalya
139 – Ali Inneci / Kayseri
140 – Abdullah Dursun / Sakarya
141 – Yeliz Erdemtok / Denizli
142 – Hakan Aykan / Muğla
143 – Ahmet Çalişkan / Ankara
144 – Metin Azer / Istanbul
145 – Mehtap Seven / Yalova
146 – Abdurrahman Çoban / Balikesir
147 – Oğuz Aykaç / Istanbul
148 – Mehmet Emin Anuk / Şanliurfa
149 – Ibrahim Bağci / Kayseri
150 – Recep Demir / Gaziantep
151 – Mehmet Ata Boz / Mardin
152 – Ramazan Mert / Antalya
153 – Ömer Zeybek / Antalya
154 – Cengiz Koç / Ankara
155 – Emre Göksel / Istanbul
156 – Nihat Günnar / Kütahya
157 – Muhittin Ilhan / Diyarbakir
158 – Ahmet Sürmelioğlu / Antalya
159 – Hakan Okman / Ankara
160 – Engiz Tekin / Ankara
161 – Erdem Ateş / Izmir
162 – Şenol Çapan / Istanbul
163 – Murat Kaymakçi / Ankara
164 – Ümit Odabaşi / Kocaeli
165 – Mehmet Ali Harat / Gaziantep
166 – Bekir Çaputcu / Afyon
167 – Emre Çiçek / Düzce
168 – Kemal Üstündağ / Karaman
169 – Alattin Narli / Kahramanmaraş
170 – Mehmet Gider / Izmir
171 – Mert Gümüş / Uşak
172 – Hüseyin Canikli / Istanbul
173 – Sezgin Aslan / Manisa
174 – Ahmet Özsari / Çanakkale
175 – Muhammet Ağgül / Gaziantep
176 – Fatih Işik / Bursa
177 – Salih Kamaz / Kayseri
178 – Ismail Turp / Balikesir
179 – Yunus Emre Şenyüz / Trabzon
180 – Ali Ceylan / Osmaniye
181 – Resul Çamurcuoğlu / Ankara
182 – Bülent Ekinciel / Yalova
183 – Murat Tolga  Aydemir /
184 – Harun Ertem / Hatay
185 – Emre Can Nalbantoğlu / Kayseri
186 – Ahmet Tosun / Istanbul
187 – Güvenç Metin / Samsun
188 – Serkan Bayindir / Kocaeli
189 – Doğan Geçer / Balikesir
190 – Şafak Koyuncu / Aydin
191 – Ihsan Yilmaztürk / Istanbul
192 – Aycan Aydoğmuş / Ankara
193 – Ismail Uzunkaya / Sakarya
194 – Taner Demir / Izmir
195 – Hakan Göde / Hatay
196 – Ümüt Özcan / Istanbul
197 – Ilker Turkmen / Kocaeli
198 – Bünyamin Bereketli / Adana
199 – Alper Altan / Bursa
200 – Kemal Cengi / Izmir

100 TL Otogaz Puan Kazanan Asil Talihliler
1 – Kaşif Fere / Bursa
2 – Oktay Kara / Manisa
3 – Mehmet Soysal / Uşak
4 – Hulusi Osman Çimen / Isparta
5 – Ertugrul Karaman / Istanbul
6 – Bünyamin Karci / Tekirdağ
7 – Ahmet Sevket Celebi / Düzce
8 – Yusuf Meral / Erzincan
9 – Adem Celik / Kahramanmaraş
10 – Oğuz Darçin / Ankara
11 – Timucin Tunc / Tekirdağ
12 – Cüneyt Yavuz / Istanbul
13 – Sefa Salgin / Şirnak
14 – Levent Kaya / Izmir
15 – Fatih Çapan / Samsun
16 – Kadir Telli / Istanbul
17 – Ercan Bülent Kahvecioğlu / Erzurum
18 – Hakan Albay / Bursa
19 – Mustafa Burma / Samsun
20 – Kivanç Aydin / Istanbul
21 – Haciveli Yoldaşer / Ankara
22 – Feyzi Ergezer / Tokat
23 – Halil Börekçi / Ankara
24 – Uğur Güney / Istanbul
25 – Yilmaz Işkol / Van
26 – Fatih Demirel / Erzincan
27 – Çetin Topal / Istanbul
28 – Muharrem Polat / Bursa
29 – Murat Hidir Yumuş / Mardin
30 – Ahmet Erharman / Konya
31 – Ismail Yalçin / Denizli
32 – Ercan Atasever / Tokat
33 – Arif Tekin / Aydin
34 – Selami Atilla / Konya
35 – Beyhan Içaçan / Osmaniye
36 – Hayrettin Taşkin / Kayseri
37 – Abdullah Yüksel / Ankara
38 – Vural Yildiz / Istanbul
39 – Abdüllatif Türkoğlu / Ankara
40 – Muhammed Ikbal Dilsiz / Bursa
41 – Derman Akdağ / Izmir
42 – Irfan Ozger / Balikesir
43 – Cengiz Şahinduran / Izmir
44 – Gökhan Arslan / Ankara
45 – Hasan Ocak / Kocaeli
46 – Çağri Singin / Aksaray
47 – Irfan Atila / Bursa
48 – Volkan Bakilan / Nevşehir
49 – Recep Büyüktöke / Konya
50 – Fetullah Yilmaz / Istanbul
51 – Nevzat Akbudak / Içel
52 – Nurhan Güneş / Bursa
53 – Ibrahim Tirpanci / Ordu
54 – Onur Nişanci / Istanbul
55 – Murat Özenç / Istanbul
56 – Engin Özgün / Çorum
57 – Samet Ertürk / Bursa
58 – Ahmet Şimşek / Tokat
59 – Sebahattin Pehlivan / Balikesir
60 – Mehmet Nejat Yilmazbayhan / Bursa
61 – Ahmet Metin / Sakarya
62 – Recep Orhan / Ankara
63 – Ozan Çakir / Adana
64 – Emre Sözüer / Aydin
65 – Ozan Albayrak / Kocaeli
66 – Ferhat Soylu / Edirne
67 – Doğan Göksu / Adiyaman
68 – Satilmiş Bariş / Ankara
69 – Dursun Uçan / Ankara
70 – Gökhan Yildiz / Kütahya
71 – Mehmet Ali Karabacak / Balikesir
72 – Buse Ağirbaşli / Izmir
73 – Berk Yildiz / Ankara
74 – Osman Çoban / Denizli
75 – Mahmut Çağlar / Istanbul
76 – Yusuf Hanci / Istanbul
77 – Cagdas Satilmis / Antalya
78 – Nevzat Güneş / Bolu
79 – Aytekin Özdemir / Bursa
80 – Mehmet Doğan / Yozgat
81 – Okan Doğan / Muğla
82 – Cem Küçükçolak / Eskişehir
83 – Onur Çifteler / Tekirdağ
84 – Nurşen Kurnaz / Diyarbakir
85 – Tolgay Saçlioğlu / Bursa
86 – Caner Özyalçin / Gaziantep
87 – Servet Kömür / Denizli
88 – Emre Eğilmez / Ankara
89 – Metin Can Günal / Ankara
90 – Ali Kurşun / Aydin
91 – Ibrahim Öz / Ankara
92 – Ahmet Avci / Gaziantep
93 – Oğuzhan Boyaci / Çankiri
94 – Nuri Bektaş / Bursa
95 – Özkan Akbulut / Istanbul
96 – Mehmet Furkan Öztekin / Şirnak
97 – Eren Koçyiğit / Ankara
98 – Ramazan Uğur Haney / Izmir
99 – Zülfü Demir / Antalya
100 – Muhammet Ali Güney / Kahramanmaraş
101 – Hakan Şenyaşa / Izmir
102 – Enes Batuhan Şener / Istanbul
103 – Erkam Aymak / Kayseri
104 – Mehmet Öztürk / Kocaeli
105 – Emrah Aydin / Karabük
106 – Cuma Bektaş / Antalya
107 – Kerem Karakoç / Konya
108 – Emre Sülü / Malatya
109 – Suat Kaya / Ardahan
110 – Emrah Ertugay / Erzurum
111 – Mehmet Uçar / Kayseri
112 – Murat Yakişan / Bursa
113 – Mehmet Küçük / Gaziantep
114 – Cafer Açikgöz / Antalya
115 – Zühal Güneşdoğdu / Artvin
116 – Mehmet Bakar / Adana
117 – Eyüp Serhat Meşe / Antalya
118 – Ali Tara / Samsun
119 – Taşkin Cirit / Manisa
120 – Orkut Demirkiran / Bursa
121 – Okan Ünal / Istanbul
122 – Hüseyin Pekel / Ankara
123 – Hakki Köktürk / Denizli
124 – Ahmet Büyükçakiroğlu / Kocaeli
125 – Burak Kara / Şirnak
126 – Tarik Tepe / Isparta
127 – Mustafa Fidan / Samsun
128 – Mehmet Ekici / Konya
129 – Doğan Demirci / Ankara
130 – Erhan Doğan / Ankara
131 – Mustafa Yusoğlu / Istanbul
132 – Ibrahim Altinel / Izmir
133 – Fatih Mehmet Eren / Karaman
134 – Ekrem Aydoğdu / Istanbul
135 – Mustafa Can / Ankara
136 – Uğur Şanyilmaz / Istanbul
137 – Yalçin Gürbüz / Ankara
138 – Ömürcan Çekmegeli / Malatya
139 – Feridun Kibris / Düzce
140 – Erim Dönmez / Eskişehir
141 – Okan Kaya / Ankara
142 – Yasin Demir / Adana
143 – Yasir Bozkurt / Hatay
144 – Halit Erdogan / Ankara
145 – Miraç Öge / Elaziğ
146 – Isa Akkaya / Van
147 – Abdullah Karaca / Kayseri
148 – Ergin Özdemir / Gaziantep
149 – Çağlar Avanaş / Istanbul
150 – Ibrahim Kaybal / Kirikkale
151 – Müfit Akyüz / Bursa
152 – Recep Eker / Amasya
153 – Musa Çatalkaya / Izmir
154 – Mevlüt Nalbatci / Sakarya
155 – Berrin Ünal / Ankara
156 – Demet Durak / Malatya
157 – Mehmet Findik / Kayseri
158 – Ergül Işli / Van
159 – Hakan Çelik / Istanbul
160 – Metin Ergün / Tekirdağ
161 – Bekir Zeybek / Yalova
162 – Hüseyin Urhan / Muğla
163 – Emre Kaplan / Konya
164 – Gökhan Yildirim / Elaziğ
165 – Ercan Sancakdar / Kocaeli
166 – Kamil Gadiş / Samsun
167 – Serkan Adsan / Sakarya
168 – Mehmet Şen / Diyarbakir
169 – Halil Ark / Bursa
170 – Özgür Aktolun / Çanakkale
171 – Ibrahim Dağer / Kayseri
172 – Ramazan Ayva / Ankara
173 – Hasan Ali Babat / Antalya
174 – Abdullah Parçaoğlu / Antalya
175 – Abdullah Ertürk / Ankara
176 – Tuna Kortel / Izmir
177 – Halilcan Pehlivan / Bursa
178 – Ahmet Yetgin / Konya
179 – Faruk Yeşil / Aksaray
180 – Ertuğrul Yildirim / Bursa
181 – Erol Özcan / Aydin
182 – Deniz Gürbüz / Ankara
183 – Fatih Altiner / Istanbul
184 – Emin Abaoğlu / Içel
185 – Ugur Kaya / Antalya
186 – Murat Gündüz / Karabük
187 – Halil Ibrahim Yilmaz / Istanbul
188 – Tuncay Beşikçi / Istanbul
189 – Haydar Kayir / Tekirdağ
190 – Serdar Demir / Ankara
191 – Onur Yusumut / Kars
192 – Mehmet Onur / Istanbul
193 – Cihat Koç / Yozgat
194 – Eyüp Bayram / Kütahya
195 – Tayfun Tekin / Kastamonu
196 – Tahsin Baş / Istanbul
197 – Hasan Yavuzer / Konya
198 – Şükrü Durak / Çanakkale
199 – Yunus Tanay / Denizli
200 – Ilhan Sari / Sinop
201 – Dursunün Ünsal / Kocaeli
202 – Abdullah Bayraktar / Elaziğ
203 – Arzu Öz / Ankara
204 – Emre Demir / Kocaeli
205 – Arda Turk / Istanbul
206 – Bilal Sarikaya / Eskişehir
207 – Yunus Emre Bozok / Denizli
208 – Ömer Koç / Mardin
209 – Idris Metin / Ankara
210 – Umut Büyükduman / Malatya
211 – Aydin Aksoy / Erzurum
212 – Melih Ertan / Ankara
213 – Cengiz Güngör / Istanbul
214 – Şevket Ünal / Aydin
215 – Şevki Yiğit / Isparta
216 – Sertaç Emre Sinmaz / Kilis
217 – Ferhat Beler / Malatya
218 – Etem Fidan / Samsun
219 – Ahmet Çağatay Uymaz / Istanbul
220 – Riza Yildiz / Konya

50 TL Otogaz Puan Kazanan Asil Talihliler
1 – Cankut Bengil / Izmir
2 – Selçuk Gürsoy / Ordu
3 – Abdullah Kaya / Antalya
4 – Şah Hüseyin Akkaş / Izmir
5 – Murat Ozbebek / Şanliurfa
6 – Bekir Yildiz / Konya
7 – Anil Can Kisacik / Malatya
8 – Umit Hatipoğlu / Istanbul
9 – Ahmet Guler / Kastamonu
10 – Serdar Bektemir / Eskişehir
11 – Sedat Imal / Bartin
12 – Erdem Koştu / Izmir
13 – Ismail Sagir / Ankara
14 – Nevzat Demircan / Kayseri
15 – Osman Güler / Bingöl
16 – Ali Aydoğan / Eskişehir
17 – Ertan Duman / Balikesir
18 – Sefa Demirel / Ordu
19 – Mehmet Ali Yurdakul / Ankara
20 – Ibrahim Erdoğan / Yozgat
21 – Selcuk Ceylanli / Içel
22 – Yavuz Irişti / Kayseri
23 – Ibrahim Sütcü / Istanbul
24 – Osman Dogan / Içel
25 – Abdurrahman Avci / Afyon
26 – Fatih Alatas / Ankara
27 – Selahattin Şatiroğlu / Gaziantep
28 – Muhammed Ulu / Elaziğ
29 – Mehmet Kalayli / Kocaeli
30 – Atakan Tek / Kayseri
31 – Murat Şenkaya / Izmir
32 – Emre Koçak / Istanbul
33 – Abdullah Inan / Istanbul
34 – Mesut Çetinkaya / Kocaeli
35 – Serkan Kapan / Ankara
36 – Dursun Ihtiyat / Hatay
37 – Ömer Kantar / Içel
38 – Yusuf Durmaz / Izmir
39 – Ali Şahan / Hatay
40 – Emre Düşmez / Istanbul
41 – Hanifi Kaçar / Istanbul
42 – Adem Duyku / Kayseri
43 – Ilhami Gül / Ankara
44 – Selam Albayrak / Bolu
45 – Fatma Çiftci / Denizli
46 – Egemen Pala / Tekirdağ
47 – Ahmet Kaya / Içel
48 – Levent Kiyar / Izmir
49 – Hidayet Balci / Eskişehir
50 – Ali Ulas / Kayseri
51 – Yilmaz Metin / Balikesir
52 – Hasan Hüseyin Baskir / Ankara
53 – Mustafa Inan / Ankara
54 – Hakan Karakaya / Zonguldak
55 – Hamza Karacin / Ankara
56 – Salih Küçüksari / Istanbul
57 – Yunus Kütükcü / Ankara
58 – Zeynel Kumru / Çanakkale
59 – Ferhat Değirmenci / Kayseri
60 – Ülfiye Türksoy / Kocaeli
61 – Furkan Gurler / Konya
62 – Mehmet Karadağ / Istanbul
63 – Kaan Karanfil / Niğde
64 – Ilyas Yilmaz / Samsun
65 – Bülent Aydin / Tekirdağ
66 – Çağri Kiliç / Kocaeli
67 – Mert Akyasan / Istanbul
68 – Sinan Kilit / Kahramanmaraş
69 – Yakup Tekin Efe / Balikesir
70 – Uğur Yilmaz / Kocaeli
71 – Turgay Kurt / Gaziantep
72 – Murat Ahmet Sert / Istanbul
73 – Süleyman Bayar / Istanbul
74 – Aygün Acaroğlu / Sakarya
75 – Erdi Tozyilmaz / Istanbul
76 – Abdullah Furkan Cihangir / Karabük
77 – Ahmet Arik / Kocaeli
78 – Burak Bal / Ankara
79 – Ufuk Barman / Istanbul
80 – Hüseyin Çelik / Ankara
81 – Ayberk Kuzu / Bursa
82 – Çağla Sarioğlu / Istanbul
83 – Mustafa Altindaş / Ankara
84 – Muhammet Selek / Samsun
85 – Hakan Gönen / Konya
86 – Ali Yildirim / Konya
87 – Gökçe Okur / Istanbul
88 – Fatih Şen / Istanbul
89 – Serif Ateş / Hatay
90 – Hasan Sezer / Kocaeli
91 – Raif Demirel / Istanbul
92 – Ümit Yilmaz / Düzce
93 – Yasincan Tunç / Yalova
94 – Çağdaş Vural / Istanbul
95 – Haci Mustafa Şen / Konya
96 – Mehmet Özkan / Diyarbakir
97 – Fatih Çalişkan / Şanliurfa
98 – Fatih Astan / Istanbul
99 – Can Oyum / Bursa
100 – Mustafa Gaba / Sakarya
101 – Akman Şenocak / Ankara
102 – Mustafa Altun / Istanbul
103 – Zeki Güler / Diyarbakir
104 – Selman Sungur / Istanbul
105 – Cansu Mizell / Istanbul
106 – Cüneyt Karaosmanoğlu / Izmir
107 – Gökhan Çaylak / Izmir
108 – Atakan Köksal / Eskişehir
109 – Ali Ağar / Gaziantep
110 – Onur Tanriverdi / Ankara
111 – Ishak Faki / Hatay
112 – Sertac Zorlu / Ankara
113 – Cumali Selvitopu / Çankiri
114 – Ali Kizir / Ankara
115 – Emrah Özel / Burdur
116 – Ferdi Özgül / Kocaeli
117 – Ahmet Aydin / Istanbul
118 – Eyüp Sağdiç / Ankara
119 – Hasan Özbey / Kahramanmaraş
120 – Sakip Reyhanlioğlu / Osmaniye
121 – Ahmet Aydin / Konya
122 – Ibrahim Yildiz / Kahramanmaraş
123 – Burak Uyumaz / Samsun
124 – Mehmet Yilmaz / Kütahya
125 – Birol Karasu / Manisa
126 – Murat Karaca / Istanbul
127 – Ali Yildizoğlu / Gaziantep
128 – Selami Karataş / Aydin
129 – Bunyamin Topal /
130 – Erdem Tufan / Izmir
131 – Muzaffer Öztürk / Gaziantep
132 – Özhan Ceylan / Kocaeli
133 – Ismail Çakmakçioğlu / Ankara
134 – Hüdavendi Çelik / Izmir
135 – Ercan Bilgin / Karabük
136 – Süleyman Gürsel / Izmir
137 – Necmi Kapici / Ankara
138 – Mert Günaç / Bursa
139 – Halil Oncel / Şanliurfa
140 – Murat Efe / Kocaeli
141 – Milla Kart / Gaziantep
142 – Yunus Yilmaz / Ankara
143 – Selvin Keskin / Zonguldak
144 – Metehan Çelebi / Sakarya
145 – Mustafa Çevik / Izmir
146 – Firat Demir / Içel
147 – Sancar Aydin / Antalya
148 – Mustafa Yurten / Sakarya
149 – Mustafa Girgin / Çanakkale
150 – Mustafa Soker / Hatay
151 – Murat Çubuk / Istanbul
152 – Onur Erduğan / Denizli
153 – Taner Evren Vona / Yalova
154 – Abdullah Anil Yazici / Kayseri
155 – Sinan Sönmez / Istanbul
156 – Fatih Büyüktaş / Diyarbakir
157 – Muhammet Güne / Adana
158 – Abdülkadir Yula / Kütahya
159 – Mesut Yildirim / Diyarbakir
160 – Hasan Cingöz / Ankara
161 – Emre Öztürk / Giresun
162 – Kerem Ceylan / Kayseri
163 – Ömer Inkaya / Denizli
164 – Berkay Eminoglu / Ankara
165 – Emincan Sancaroğlu / Çankiri
166 – Halil Ibrahim Turhan / Elaziğ
167 – Sultan Boz / Adana
168 – Mahmut Ayhan Nane / Kahramanmaraş
169 – Emre Yilmaz / Ankara
170 – Mehmet Uğur / Edirne
171 – Ahmet Akduğan / Ankara
172 – Deniz Acar / Samsun
173 – Turgay Gündüz / Istanbul
174 – Selahattin Ergelen / Zonguldak
175 – Volkan Coşkun / Ankara
176 – Bekir Bey / Şanliurfa
177 – Bilal Uzunkaya / Istanbul
178 – Abdullah Yolcu / Malatya
179 – Yildirim Köse / Van
180 – Gültekin Kirveli / Istanbul
181 – Müjdat Demirel / Rize
182 – Emre Temel / Istanbul
183 – Oğuz Çete / Kayseri
184 – Ahmet Miraç Yayla / Malatya
185 – Mehmet Koç / Istanbul
186 – Adem Yilmaz / Istanbul
187 – Mehmet Ali Çinar / Konya
188 – Emrah Özcan / Ankara
189 – Ferhat Yilmaz / Ankara
190 – Mehmet Özcan / Ankara
191 – Sertaç Bandirma / Bursa
192 – Hatice Özdemir / Uşak
193 – Bilal Gürsoy / Istanbul
194 – Bariş Can / Aydin
195 – Onur Perinoglu / Manisa
196 – Cem Taşkin / Istanbul
197 – Ali Tekin / Muğla
198 – Şevket Demir / Ankara
199 – Engin Sağlam / Elaziğ
200 – Musa Balgamiş / Burdur
201 – Abdurrahim Çelebi / Mardin
202 – Hasan Ali Tutar / Afyon
203 – Cumaali Uysal / Aksaray
204 – Ahmet Ateşalioğlu / Gaziantep
205 – Murat Çelik / Osmaniye
206 – Ali Keskin / Adana
207 – Bülent Eser / Konya
208 – Emre Yalvaç / Bursa
209 – Bariş Ömür / Düzce
210 – Cevat Konuk / Istanbul
211 – Ibrahim Bayram / Içel
212 – Gürkan Kardeş / Içel
213 – Emine Gökçe / Ankara
214 – Erol Şahin / Bursa
215 – Tarkan Osman / Izmir
216 – Metincan Kartal / Adana
217 – Şeyma Gündüz / Bursa
218 – Oğuzhan Kaçmaz / Bolu
219 – Emin Çebisli / Hatay
220 – Ersin Özbilgi / Istanbul
221 – Haydar Temür / Ankara
222 – Emin Cigilli / Çanakkale
223 – Hakan Aycin / Tekirdağ
224 – Çağri Sürüm / Ankara
225 – Hanifi Doğan / Hatay
226 – Fuat Colak / Istanbul
227 – Erhan Ocak / Giresun
228 – Emre Yön / Samsun
229 – Haci Barut / Ankara
230 – Emin Kocabay / Istanbul
231 – Mesut Yağdi / Şanliurfa
232 – Fatih Yavuz / Bursa
233 – Muhammed Mücahid Kaya / Kayseri
234 – Gökhan Ercan / Balikesir
235 – Tayfun Bostanoğlu / Gümüşhane
236 – Metin Ergöktaş / Kayseri
237 – Emre Sozer / Düzce
238 – Bedirhan Yurdakul / Ankara
239 – Eray Kiliç / Bursa
240 – Haci Isa Altunbay / Manisa
241 – Hüseyin Çil / Bursa
242 – Hamid Ömer Ekicim / Ankara
243 – Mustafa Kiymik / Yozgat
244 – Emin Aslan / Denizli
245 – Muhammet Gören / Bolu
246 – Irfan Eser / Ankara
247 – Recai Karaman / Sakarya
248 – Isa Gümüşsoy / Ankara
249 – Koray Bahar / Ankara
250 – Selim Canbaz / Kastamonu
251 – Ahmet Karatağ / Erzincan
252 – Muammer Akbulut / Samsun
253 – Bunyamin Akyil / Kütahya
254 – Eyüp Gün / Osmaniye
255 – Hamdi Yilmaz / Içel
256 – Şahin Kaya / Denizli
257 – Mirsad Onmuş / Manisa
258 – Seyfettin Gulbakan / Istanbul
259 – Selin Kabadayi / Ankara
260 – Harun Günay / Istanbul
261 – Süleyman Karacaer / Niğde
262 – Hulusi Yahyagil / Istanbul
263 – Fatih Adigüzel / Antalya
264 – Fazil Mutafoğlu / Denizli
265 – Tolga Yildirim / Istanbul
266 – Osman Aslan / Şanliurfa
267 – Ibrahim Yunak / Bursa
268 – Ismet Akalin / Istanbul
269 – Cevat Gök / Yalova
270 – Mümin Ekici / Bursa
271 – Fatih Özer / Zonguldak
272 – Ismail Ileri / Mardin
273 – Hüseyin Rahmi Tozoğlu / Bursa
274 – Ummuhani Yaman / Antalya
275 – Adnan Ayhan / Ankara
276 – Özcan Yaman / Kayseri
277 – Musa Yüksel / Istanbul
278 – Melih Resul Koyun / Bursa
279 – Suleyman Suna / Kütahya
280 – Serkan Çabuk / Istanbul
281 – Osman Taşli / Zonguldak
282 – Metin Özçelik / Çankiri
283 – Hasan Kaya / Ankara
284 – Ramazan Kardaş / Izmir
285 – Coşkun Hisar / Amasya
286 – Uğur Tüysüz / Içel
287 – Yalçin Koç / Konya
288 – Abdullah Gökay / Içel
289 – Serdar Bozdemir / Kocaeli
290 – Vedat Avcu / Ankara
291 – Rabia Öztürk / Istanbul
292 – Hüseyin Nitelik / Denizli
293 – Gökhan Sevinç / Hatay
294 – Şakir Bağci / Yozgat
295 – Alper Yildiz / Izmir
296 – Recep Coşkun / Tokat
297 – Ibrahim Arik / Kütahya
298 – Aytekin Öztürk / Kayseri
299 – Muhammed Özçelik / Edirne
300 – Erhan Aylar / Bursa
301 – Nafi Özgan / Ankara
302 – Hazim Kuzu / Konya
303 – Mehmet Reşit Ipek / Diyarbakir
304 – Yildiray Ergene / Sakarya
305 – Abdulbaki Karatepe / Kocaeli
306 – Furkan Doğan Sabanci / Çanakkale
307 – Ömercan Oflu / Istanbul
308 – Kerim Aydin / Şanliurfa
309 – Aydin Yildirim / Kocaeli
310 – Saadet Yalçin / Antalya

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir