istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Aytemiz Suzuki Swift Çekilişi

Aytemiz Suzuki Swift Çekilişi kapsamında 1 Şubat 2020 tarihine kadar kampanyaya dahil anlaşmalı olan Aytemiz akaryakıt istasyonlarından, ücret ödemeden Aytemiz Kart alıp, kartı aktif hale getirip; kart bilgilerini yani isim, soy isim, adres, plaka, cep telefonu bilgilerini aytemiz.com.tr üzerinden ya da Aytemiz’in mobil uygulamasından eksiksiz doldurup kartların aktivasyonunu sağlayan kişiler ya da Aytemiz Kart sahibi olanlardan kartı aktif duruma getirmek şartı ile kart bilgilerini eksiksiz olarak güncelleyenlere 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/aytemiz-suzuki-swift-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Suzuki Swift 2019 model otomobil,

1 talihli Suzuki Super Sport 2018 model motosiklet,

1 talihli Suzuki Adress 2019 model motosiklet,

2 talihli Sony Play Station 4 1TB oyun konsolu,

10 talihli ise 100 TL tutarında Aytemiz Puan kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 21 Şubat 2020 tariihnden noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 26 Şubat 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Aytemiz Suzuki Swift Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Çekiliş hakkı kazanmak için akaryakıt alışverişi yapma zorunluluğu yoktur.
  • Çekiliş 1 adet çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.
  • 12 Mart 2020 tarihine kadar asil talihliler, 27 Mart 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlikleri, iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. Dilerse talihliler U2 Tanıtım firmasına belgeleri FAX olarak ya da şahsen başvuru yaparak da teslim edebilir. İlgili tarihlere kadar başvuru gerçekleşmemesi halinde talihli ödül kazanamaz.
  • 1 kişi birden fazla ödül kazanamaz.
  • Doğan Şirketler Grubu çalışanları, Aytemiz Şirketler Grubu çalışanları, Aytemiz Akaryakıt Dağıtım çalışanları, bayileri, bayi çalışanları, Aytemiz’e bağlı çalışan ajans, tedarikçi çalışanları, U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödül verilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgiler için Aytemiz firmasının WEB sitesini ziyaret ederek kampanya detaylarını okuyabilirsiniz. Sorularınız için ise firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir